Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ez az őrület, hogy az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ez az őrület, hogy az embernek párja kell legyen?

Figyelt kérdés
Arról van szó,hogy régebben azt várták el az emberek,hogy az utódaik fiatalon megházasodjanak,ma meg már a fiatalok között az terjed,hogy akinek nincs barátja/barátnője azt meg lenézik vagy(inkább fiúk körében) homoszexuálisnak tartják.Ez nekem úgy tűnik,hogy semmit se változott.
2012. jún. 22. 20:38
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
De jobb, ha szerzel egy szexpartnert aztán cső
2012. jún. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
49%
20:54 - Ugyanezzel csesztetnek, 18 leszek, és én szintén büszke vagyok rá, és lenézem azokat, akik ilyesféléket mondanak körülöttem: " 3 hete nem szexeltem senkivel, fúúú, már a szex gondolatától libabőrös leszek, már annyira hiányzik " -.-""""
2012. jún. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
41%
Felejtős, hogy a tizenéveseknek " párjuk" van. Azok csak b.szó társak. Mert sikk már 12-13 évesen elveszteni a szüzességet, mert "jajj de nem bírom szex nélkül". Azt sem tudják, mit jelent a szeretkezni fogalom, csak bagzanak, mint a nyulak! Örülj, hogy nem vagy ennek a masszának a része!
2012. jún. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Ez csak idióták között terjed,hogyha nincs párod,az ciki.Szerintem meg az ciki,hogyha együtt vagy valakivel csak azért,hogy ne legyél egyedül,közben meg még csak nem is tetszik,sőt.Nekem már 2,5 éve nincs senkim.Nem mondom,hogy jó így,de olyannal sem lenne jó,akivel nincs ló,jó a szamár is alapon vagyok együtt.Aki meg azon röhög,hogy valaki mondjuk 18 évesen szűz,az szerintem agyilag 13 éves szinten van.A kutyáknál alapszik az élet a baßásösztönön,az embernél azért jelen van az értelem és a tudatosság is.Vagyis már akinél.
2012. jún. 22. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Ne mások miatt akarj barátnőt. Ha jól érzed magad egyedül, akkor sz@rd le mit mondanak mások. Ha nem látnak fiúkkal félreérthetetlen pozícióban és valaki úgy nevez hominak, akkor az a buz1 (vagy leszbi), csak olyan látens izé.

Ha úgy érzed, hogy sz@r egyedül, akkor szerezz barátnőt, addig is élvezd a szabadságot!

2012. jún. 22. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!