Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Külföldön van esélye az...

Külföldön van esélye az embernek párt találni?

Figyelt kérdés
Kiköltözöm egy másik országba,ezért érdekelne.
2012. jún. 13. 17:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
70%
Miért ne lenne esélyed párt találni? Szerinted ott mindenki szingliként, magányosan tengeti a mindennapjait, és elzárkóznak egymástól? Ott is ugyanúgy keresik az emberek a szerelmet mint magyarországon, bár nem árt ha beszéled a nyelvet, ahova ki akarsz menni, különben max mutogatással tudsz a nőkkel ismerkedni :D
2012. jún. 13. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
55%
Ez meg milyen kérdés? Miért ne lenne, ott sem marslakók élnek.
2012. jún. 13. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Barátnőm nincs egy éve, hogy kiment az USA-ba babysitternek. Egy hónapja volt az esküvője azzal a csontkováccsal, akit ott ismert meg :)
2012. jún. 13. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
77%
Esély bárhol van.
2012. jún. 13. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
persze,hogy van az itt élő külföldieknek is van párjuk.
2012. jún. 13. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne lenne esély? Én Londonban élek az észt nemzetiségű barátnőmmel. Az, hogy van-e esély, az mindig az egyéntől függ, nem pedig az országtól!
2012. jún. 13. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Svájcban élek 9 hónapja és itt ismertem meg a páromat. :) Bár nekünk nem a német, hanem az angol a közös nyelv. És néha pedig mutogatok, de már fél szavakból is értjük egymást.

Lényeg, hogy ne görcsösen akard. Nekem ez volt az utolsó gondolatom itt. Aztán tessék, most költöztem hozzá.

2012. jún. 13. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
van, anyukám és nevelőfaterom itt ismerték meg egymást (nevelőapám német , ott is lakott, szóval neki Magyarország külföld, csak egyik nyáron eljöttek ide nyaralni), és anyukám meg egy pénzváltóban dolgozott a Balatonon, és fater nála váltotta a márkát. összeismerkedtek, és 12 éve házasok.
2012. jún. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Németországba mentem egyetemre, több mint 3 éve, ott ismertem meg a német barátomat, azóta lediplomáztunk, és eljegyzett.

Előtte Magyarországon nem volt senkim...

Úgyhogy nekem nagyon jót tett a környezetváltozás. :)

Szóval van esély :)

2012. jún. 13. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
61%

A kenyai feleségem Budapestre jött tanulni, szóval neki Magyarország volt a külföld. Megismerkedtünk, elvettem feleségül és van egy lányunk.

A Föld összes országát emberek lakják.

2012. jún. 14. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!