Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Minden 2. gondolatom ő, pedig...

Minden 2. gondolatom ő, pedig tudom, esélytelen (? ) SOS

Figyelt kérdés

Van egy fiú, szerelmes vagyok belé, de esélytelen ez az egész, megmondta. Nem tudom magam túltenni rajta, minden percben rá gondolok, egy nap ha nem sírok 20x akkor 1x se :(

Pont mikor jó lenne minden, akkor kell belémrúgni egyet. Hogy éljem túl. Mesélnél a te történetedről?



2012. máj. 28. 20:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Túlfogod élni,sajnos sz@r de lehetne rosszabb is,nem?!
2012. máj. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
dede!
2012. máj. 28. 21:07
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Első látásra halálosan belezúgtam egy srácba, és ő viszonozta. 24 és 28 évesek voltunk, tehát nem tinik, amikor azt mondom, hogy 1 (!) hét múlva meggondolta. Húzta-halasztotta a találkozókat, nem beszélgettünk szinte semmit, egyszer csak bevallotta, hogy az anyukája letiltotta a kapcsolatunkat, és hát mégiscsak az anyukája, meg kell tenni, amit mond. Pedig már külön lakásban lakott, külön fizetéssel (oké, a lakást a szülők vették neki, de külön élt, fenn is tartotta). Nem tudtam hova lenni a csodálkozástól, hogy ez felnőtt ember... Hát még amikor jött a nővére magyarázni, hogy az egész család (!) így határozott, hogy jobb az öccsének nélkülem... A jó ég mentsen meg az ilyenektől.
2012. máj. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
köszönöm, hogy elmesélted :)
2012. máj. 28. 21:14
 5/14 anonim ***** válasza:

pontosan.



kedves kérdező, vedd tudomásul, és kész

az élet fog még nagyobb pofonokat is osztani.

Vagy titokban (!)kepeszthetsz, de nem 100 % a siker.

Fejlesztd fel magadat, légy kitűnő, jó sportoló, stb,

de nem tudjuk, miért nem akar téged, úgyhogy nem biztos, hogy ki tudod vívni a figyelmét.

Lehet, hogy csak a szőkék/barnák jönnek be neki.

2012. máj. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Ha állandóan rajta törpölsz, elengeded magad mellett azt, aki szeretne. Nagyanyáink azt mondták: ne szaladj olyan szekér után, ami elment.Próbád elfelejteni, s mások felé fordulni. Még az is lehet, hogy ha boldognak lát, s persze így szépnek, más oldalán, akkor visszasunnyog. De ha nem, akkor már nem is fog érdekelni.

De miért annyira esélytelen ez a dolog? Mondta?

2012. máj. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Aztmondta elmúlt a nagy szerelem, amit érzett, ennyi volt, de amugy szeret velem lenni... :/
2012. máj. 28. 21:23
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Szakíts meg vele MINDEN kapcsolatot! Másként nem fog menni.Se facebook,se email,se telefon,se sms,találkozás meg pláne nem!
2012. máj. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Túlélni ezt csak úgy lehet,ha először elsiratod,elgyászolod ezt a kapcsolatot vagy szerelmet,adsz magadnak pár magadba fordulós,bőgős napot,azután szépen felkelsz,felhívod a barátaidat/barátnőidet,kimozdulsz a nagyvilágba,és felfedezed,hogy Rajta kívül még kb.több tízmillió fiú szaladgál a földön.
2012. máj. 28. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Hát... Örülj, hogy őszintén megmodta, hogy esélytelen...

Történetem?

Össze-vissza jelzéseket kaptam, hol "kellesz, de nagyon", hol "nem tudom, mit akarok", aztán újra az ágyában kötöttem ki. Rohadtul beleszerettem. Utána még keresett párszor, de a személyes találkozásokat valahogy kerülte. Annyit nem mondott, hogy "b+ nem akarok tőled semmit", csak egyik napról a másikra megszűnt létezni nekem. (Elérhetetlenné vált...)

Mai napig sz@r, mert nem tudom, hol csesztem el, pedig 4 év eltelt már...

Te legalább kaptál egy pontot a végére.

2012. máj. 29. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!