Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Minden 2. gondolatom ő, pedig...

Minden 2. gondolatom ő, pedig tudom, esélytelen (? ) SOS

Figyelt kérdés

Van egy fiú, szerelmes vagyok belé, de esélytelen ez az egész, megmondta. Nem tudom magam túltenni rajta, minden percben rá gondolok, egy nap ha nem sírok 20x akkor 1x se :(

Pont mikor jó lenne minden, akkor kell belémrúgni egyet. Hogy éljem túl. Mesélnél a te történetedről?



2012. máj. 28. 20:53
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítségeket! :(
2012. máj. 29. 07:11
 12/14 anonim ***** válasza:
Költözés előtt elhagyott a párom 4 év után. Máshová kell költöznöm. Holnap. Szerintem szeret, de nagy zűrök vannak vele, az egész élete becsődölt. Mindenesetre nem tudok mit tenni, az ő élete. Csak remélni tudom, hogy egyszer talpra áll. Nekem meg magamra kell találnom. Nem vagy egyedül tehát a helyzeteddel. Én sem.
2012. máj. 31. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
sajnálom utolsó. Szurkolok, hogy jobbra forduljon a sorsotok.
2012. máj. 31. 10:00
 14/14 anonim ***** válasza:

Ez igy mukodik. Ne fuss olyan szeker utan amelyik nem vesz fel.


Ne felejtsd el, hogy ha te MINDENT megteszel es tokeltesen csinalsz az meg mindig csak 50%. Az pedig meg elegtelen.

2015. nov. 3. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!