Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ez az őrület, hogy az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ez az őrület, hogy az embernek párja kell legyen?

Figyelt kérdés
Arról van szó,hogy régebben azt várták el az emberek,hogy az utódaik fiatalon megházasodjanak,ma meg már a fiatalok között az terjed,hogy akinek nincs barátja/barátnője azt meg lenézik vagy(inkább fiúk körében) homoszexuálisnak tartják.Ez nekem úgy tűnik,hogy semmit se változott.
2012. jún. 22. 20:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ez egyáltalán nincs így. :D Február óta nincs barátnőm, mégsem tart senki melegnek.
2012. jún. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Igen,mert te nem fogtál ki olyan köcsög társaságot mint én.
2012. jún. 22. 20:43
 3/15 Vree ***** válasza:
51%

Barátom vagy, ha így gondolkodsz. Örülj neki hogy más marha önként b*szik meg csinál gyereket az államnak, te meg szabad vagy.


Csak a rend kedvéért: legidősebb voltam tucatnyi gyerek közül és szeretem őket. Lányokkal sem volt problémám. Ennek ellenére egyet értek, hogy a szexelés és gyerekcsinálás részben ösztönös, részben intézményesített csinálmány, és inkább dícséretes mint szégyellni való ha valaki nem vesz részt benne fenntartások nélkül.

2012. jún. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Vree ***** válasza:
100%

Mondjuk lehet hogy neked csak annyi a bajod hogy a barátaid szívatnak...

Amire azt tudom mondani hogy egészséges versenyszellem meg ifjonti lelkesedés, és hogy ne aggódj, attól ha hosszabb-rövidebb ideig partner nélkül volt valaki mindig talál a végén.

2012. jún. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
44%

"inkább dícséretes mint szégyellni való ha valaki nem vesz részt benne fenntartások nélkül."


És ha megöregszel beleugrasz a dunába mert nem lesz aki keressen pénzt neked is?

2012. jún. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
25%

Az, h az államnak egyrészt érdeke h így álljanak hozzá, mert másképp elöregedik a banda.

Majd rájössz, ha nem lesz nyugdíjad meg egyebek.

Másrészt egy értelmés egészséges férfinak vannak igényei, szal ne csodálkozz, ha a férfiak nem értik rgy pasi miért nem szexxel.

2012. jún. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
63%
16 éves csaj vagyok, engem azzal csesztettek amikor még suliba jártunk, hogy szűz vagyok.. Szerintük szánalmas és apàcának való vagyok... Hát én büszke vagyok rá, hogy engem normálisan neveltek a szüleim, hogy nem fekszek össze mindenkivel, csak mert a barátnőimnek is meg volt... Ők a nevetségesek. ;)
2012. jún. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Én úgy látom, hogy nem kell, h párja legyen. Ma már semmi se kötelező: házasodni se, gyereket vállalni se. egyszerűen csak cikiznek az ismerőseid. Ez a te döntésed, ne hagyd, h szekáljanak miatta, bárhogy is döntesz! Mindenkinek joga van úgy élnie, ahogy akar. Ha barátnővel, akkor azzal, ha nélküle, akkor nélküle.
2012. jún. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

"Másrészt egy értelmés egészséges férfinak vannak igényei, szal ne csodálkozz, ha a férfiak nem értik rgy pasi miért nem szexxel."


Ha csak szex kell,el lehet menni egy kurv.ához! Nem kell a csaj idióta igényeinek megfelelni.

2012. jún. 22. 20:57
 10/15 anonim ***** válasza:
Ha viszont csak átmenetileg nincs bnőd, akkor meg pláne engedd el a füled mellett a beszólogatásokat!
2012. jún. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!