Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon kivagyok bukva mit tegyek nembirom tovább?

Figyelt kérdés

:'(

16 Éves lány vagyok és van egy 19 éves roma származású fiu barátom ,viszont a családom nagyon fajgyülölők és tiltanak minket egymástol, olyanokat modnanak hogy ha nemfejezem be vele feljelentik,ráfoghatnak bármit mert jó az ismeretségi körük meg mindne és mindenáron szétakarnak minket választani

de én viszont nagyon szeretem és őis engem 3 hónapja avgyunkegyütt fogalmamsincs mit tegyek!!!,romantikusabb fajta és nagyon kedves jó szivü ,de a szüleim nagyonfaj gyülölök :@ :'( nembirom tovább :'( nagyonszeretjük egymást

mit tegyek ?????? :'(

( bocsánat a helyesirási hibákért de nem nagyon figyeltem,nagyon kivagyok borulva :( )


2012. jún. 15. 20:22
1 2 3 4 5
 31/47 anonim ***** válasza:
Én csak azt nem értem, hogy minek kérdeztél minket, ha egyáltalán nem hallgatsz ránk?
2012. jún. 16. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 anonim ***** válasza:
Én is szeretném, ha megírnád pár év múlva, hogy igen, igazunk lett!
2012. jún. 16. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 A kérdező kommentje:

akármi lessz,megfogom irni!

bár szerintem nemlessz.

egyébként nemarra voltam én kiváncsi hogy otthagyjam e vagy nem.mert abban biztosbagyok hogy nemfogom , hanem hogy mitcsináljak végre hogy a szüleim megértsék,hogy nekem ő kell senkimás

2012. jún. 16. 13:20
 34/47 anonim ***** válasza:
Már kezdesz cigányosodni: egy sort sem tudsz hiba nélkül leírni... :(
2012. jún. 16. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 anonim ***** válasza:
Semmit sem kell tenned, a szüleid nagyon helyesen gondolkoznak! Ahogy mi is! Nem veszed észre, hogy egyedül vagy a véleményeddel?
2012. jún. 16. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 A kérdező kommentje:

egyáltalán nemvagyok egyedül ,csak köztetek mert a barátaim mind melettem állnak!:)

nekem ez a legfontosabb.

és ismerik a barátomat is már régóta és tudják hogy milyen .

2012. jún. 16. 14:28
 37/47 anonim ***** válasza:

Hallgass ránk, menj, míg nem késő ! A szerelem vak, de egy cigányban sose bízz ! Soha !


Remélem 2-3 hónap múlva nem lesz itt egy ilyen kérdés:

" Segítség, a cigány pasim megfenyegetett késsel, hogyha nem emgyek vissza hozzá, akkor megöl és felgyújtja a családomat ! Mit tegyek ?"

2012. jún. 16. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 anonim ***** válasza:

Szerintem az, amit a szülők csinálnak, az vagy igazságtalan, vagy pedig veszélyes. Ha kedves a fiú, akkor igazságtalanság, ha nem tényleg nem jó a fiú, akkor meg veszélyes az, hogy a szülőkkel nem lehet nyíltan aggodalom nélkül beszélgetni. Nyíltabb, bizalomtelibb családi légkörben hamarabb kibuknának az esetleges gondok (ha vannak).


Ha van olyan felnőtt, akivel tudsz beszélni (rokon, vagy ha nincs más, iskolapszichológus), akkor talán lehet, hogy van aki segítsen legalább abban, hogy értelmesen el tudjon beszélgetni a szülőkkel, közvetíteni tudjon. Ha semmi más nincs, legalább meghallgatni itt meg tudnak:


[link]


Iskolában vagy ilyen módon nem lehet tartani úgy a kapcsolatot ,,light''-os változatban, úgy hogy egyelőre ne tűnjön fel?


Nagyon durva szélsőséges lelki terror esetén, ha a helyzeted tarthatatlanná válna otthon, fordulhatsz a gyámhatósághoz (már vagy 16 éves). Az nem valószínű, hogy a barátodhoz való költözést engedélyeznék (elvileg kérheted), de kérésedre esetleg más rokonhoz helyezhetnek, vagy figyelmeztethetik a szülőket, hogy a szélsőséges terrort kerüljék.

2012. jún. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 anonim ***** válasza:
Az első mondat elég érthetetlen lett. Úgy értem, hogy még ha baj is lenne a fiúval, akkor sem jó, hogy a szülőkkel nem lehet normálisan beszélni erről, mert a bizalomtelibb családi légkör tudna valamiféle védettséget adni.
2012. jún. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 anonim ***** válasza:

Bocsánat, tavaly óta a link is megváltozott, ahol lehet felnőttekkel lelki vagy családi gondokról névtelenül beszélni:


[link]


Ha lehet nyíltabban beszélni, kevesebb az esélye, hogy valami veszély történik. Remélem találsz ahhoz is segítséget, hogy valaki segítsen a szülőkkel való beszélgetésben is,

2012. jún. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!