Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon kivagyok bukva mit tegyek nembirom tovább?

Figyelt kérdés

:'(

16 Éves lány vagyok és van egy 19 éves roma származású fiu barátom ,viszont a családom nagyon fajgyülölők és tiltanak minket egymástol, olyanokat modnanak hogy ha nemfejezem be vele feljelentik,ráfoghatnak bármit mert jó az ismeretségi körük meg mindne és mindenáron szétakarnak minket választani

de én viszont nagyon szeretem és őis engem 3 hónapja avgyunkegyütt fogalmamsincs mit tegyek!!!,romantikusabb fajta és nagyon kedves jó szivü ,de a szüleim nagyonfaj gyülölök :@ :'( nembirom tovább :'( nagyonszeretjük egymást

mit tegyek ?????? :'(

( bocsánat a helyesirási hibákért de nem nagyon figyeltem,nagyon kivagyok borulva :( )


2012. jún. 15. 20:22
1 2 3 4 5
 1/47 anonim válasza:

szökj el vele

XD

2012. jún. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
100%
idióta vagy
2012. jún. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 A kérdező kommentje:

Idióták kiméljenek köszi elöre is!!!!!!

Igyis eléggé kivagyok!

2012. jún. 15. 20:24
 4/47 anonim ***** válasza:
Probáld velük megbeszélni hogy te őt szereted,vagy egyzserüen mutad meg hogy te kiállsz mellette akkor is ha tiltanak és el akarnak választani kétlem hogy tényleg feljelentenék ha pedig mégis akkor bebizonyitjátok hogy ártatlan és kész . Vagy titokban járjatok amig nem leszel 18 és nem lesz állásod hogy elmehess otthonrol esetleg ha barátodnak van már munkája és külön él költözz oda egy idöre
2012. jún. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 A kérdező kommentje:

Végre egy normális válasz köszönöm!

Nemfognak tudni minekt szétválasztani nagyonszeretjük egymást,és próbáltam mrávelük beszélni de esélytelen.. :(

Odaköltöznék de még nemtudok hisz nemmultam el 18! :(

2012. jún. 15. 20:29
 6/47 anonim ***** válasza:
100%
Egy dögevő és egy magyar lány sose kerüljön egymással kapcsolatba. Szép magyar leánynak magyar legény kelljen, ne valami kátrányos helyzetű. Felejtsd el, addig míg teheted, mert egy cigány az cigány marad.
2012. jún. 15. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
Akkor hát marad az hogy kiálltok egymás mellett ha tetszik nekik ha nem egy idő után ha el is akarnak választani nem fog menni nekik csak ne adjátok fel sok sikert
2012. jún. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
100%
Először mindegyik romantikus, a szenvedélyesség a vérükben van. De kisszívem, az első ellenkezésnél olyan pofont kapsz hogy a fal adja a másikat. A roma kultúrában nincs az asszonynak szava a férfival szemben.
2012. jún. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
100%
Olvass utána, hogy hány magyar lánynak tette tönkre az életét a roma csávója. Most a szerelemtől nem látsz tisztán, de ne cseszd el az életedet miatta!
2012. jún. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
100%

3 év múlva majd gondolj erre a kis oldalra, hogy hányan figyelmeztettek téged...

Vagy:

Előzd meg a bajt és még ma szakíts vele!

2012. jún. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!