Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Annyira kivagyok. Mit tegyek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annyira kivagyok. Mit tegyek? :' (

Figyelt kérdés

A barátommal 8. hónapja vagyunk együtt! Kb. 3 hete találkoztam az exemmel,ő nem tudott róla! Nem voltunk kettesben,ott volt velünk egy barátja is! Csak beszélgettünk nem történt semmi sem! A barátom ezt megtudta és óriási balhé lett belőle! Végül meg tudtuk beszélni,de mindig föl hozza és állandóan ""bánt"" ezzel a dologgal! Beszélt az exemmel is megerősítette amit mondtam,hogy csak baráti beszélgetés volt az egész és ,hogy nem kettesben voltunk!

A barátom el akar vinni hazugság vizsgálatra és mindig mindig veszekszünk az egyszeri találkozásom miatt az exemmel! A hazugság vizsgálat olyan megalázó számomra :(!!!Mit csináljak?? Hogy adjam a tudtára,h csa Ő ell nekem és az exem csak barátom?????? Jah és fölhívatta velem ,hogy mondjam meg neki,hogy soha többé ne keressen!! Segítsetek,nagyon elvagyok keseredve!!


2012. ápr. 3. 09:38
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

A barátodnak súlyos féltékenységi és önértékelési zavara van.


Sokan vagyunk ezzel így,mi kicsi farkú férfiak.

2012. ápr. 3. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Jaja, a barátod egy "kis Pötsch".
2012. ápr. 3. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
hagyd ott azt a hülyét
2012. ápr. 3. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
ha valaki ennyire féltékeny, azzal jobb vigyázni, mert bármire képes lehet. ha ilyen szinten nem bízik benned, akkorsaját magát értékeli alul
2012. ápr. 3. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Hát ha nem hisz neked, nem bízik benned, akkor nem is olyan komoly az a kapcsolat... Mellékes infó, hazugságvizsgálat nem létezik, mert sosem lehet egyértelműen megállapítani, hogy valaki hazudik-e.
2012. ápr. 3. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Nem a farkával van baj! De olyan érzelmi nyomást gyakorol rám,hogy már a szexhez sincs kedvem... emiatt is veszekszünk! Azt mondja h undorodom tőle meg ilyenek! De ez nem igaz! Csak egy kis megértést szeretnék Tőle.... :(
2012. ápr. 3. 09:46
 7/19 anonim ***** válasza:

ez egy barom!! ez a legalja, h az exedet hivogattatja veled :S

ilyen a mesében sincs!!

Hazugságvizsgáló...stb...nálam egy kapcsolat alapja a BIZALOM..szted a párodnál ez fenn áll??? :S

2012. ápr. 3. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Azt mondta nekem,hogy próbál bízni bennem,de nem tud mert én mindig hazudok neki! Lassan de biztosan betelik a pohár nálam! Azt mondja h mindig én cseszem el a kapcsolatunkat! Ő mindig őszinte velem meg ilyenek ....
2012. ápr. 3. 09:52
 9/19 anonim ***** válasza:
Ez már beteges komolyan mondom! Én nem csapok sosem balhét abból ha a barátnőm beszélget az exével, mert tudom hogy már nem menne vissza hozzá, és tudom hogy az exének azóta már másik kapcsolata van. Az tény hogy akkor kicsit féltékeny vagyok, de túl élem, mert nekem is van egy másik lány akivel csak baráti viszonyban vagyunk és a barátnőm nem féltékenykedik rá.
2012. ápr. 3. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

próbál megbízni benned....sztem ez nem elég egy kapcsolatban...

miben hazudsz neki, miben vered át ő szerinte?

2012. ápr. 3. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!