Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon kivagyok, mit mondjak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Törpicuur kérdése:

Nagyon kivagyok, mit mondjak neki?

Figyelt kérdés

Nagyon kivagyok , nem bírom abba hagyni a sírást pedig nem szabadna sírnom..:S Barátommal 4 hónapja vagyunk együtt , eddig minden..minden tökéletes volt.. azt írta semmi sem jó köztünk..

De megakarja beszeélni .. Azabaj h nemtudja mit érez ... Ha nemvagyok vele velem akar lenni de ha meg vele vagyok akkor meg soksuzor azt kivánja h bárcsak ne lennék ott ,

Egyik pillanatba úgy érzni meghalna értem a másikba meg ááá nemtom ez mit takar de ezt írta.. nem tudja mit tegyen.. kb 1 hete érez így.. hétvégén elvitt fürdeni el vert vagy 10.000 ret. -.- és tegnap sírt is tudom ,hogy így volt! Meg ha veszekedtünk akkor is fére vonult sírni csak azt hitte nem tudom de tengap beválalta ,hogy igen is sírt. Nem tudja mit akar tőlem és ez nagyon nagy gond. Azt is mondta ha velem van mikor nevetünk minden jó de utánna 50%ban nem érzi jól magát velem.. !! Nemtudom mivan....

Ma megyek hozzá megbeszélni mindent , nem tudom mit mondjak neki az érzéseimet tudja..:// nem tudom mihez kezdjek.....


2011. júl. 13. 08:43
 1/9 Smartguy86 ***** válasza:
4 hónap azért még nem a világ... Ha ennyire nem megy, akkor minek erőltetni? Váljatok külön, keressetek mást. Ne legyél kapcsolatfüggő! Ne használd ki a barátodat érzelmileg!
2011. júl. 13. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De szeretem , ennyire még senkit. Vele minden olyan jó..:/
2011. júl. 13. 08:51
 3/9 Smartguy86 ***** válasza:
76%

:D Minden olyan jó, hogy egyfolytában sírsz, ő meg egyfolytában bánt azzal, hogy nincs is kedve veled lenni. Ez tényleg nagyon jónak hangzik :D


Drága! Te kapcsolatfüggőségben szenvedsz. Végre van valakid, úgy megörültél, hogy nem látsz az orrodig sem. Kihasználod őt érzelmileg, de a kapcsolat maga egy hulladék. Egy a fontos neked: te jól érezd magad, biztonságban, hogy legyen valaki melletted, mert nem akarsz MAGÁNYOS lenni. Tehát függesz tőle, támaszkodsz rá. Ez nem szerelem, ez támaszkodás.

2011. júl. 13. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Találnék én mind az én újjamra pasit , és mondom eddig jó volt a kapcsolat neki is de egy hete ezt érzi..:/ És most sírok eddig nem sírtam...
2011. júl. 13. 08:58
 5/9 Smartguy86 ***** válasza:
Akkor találj is egy jobbat. Mert ő nem jó! 4 hónapja vagytok együtt, az semmi. Aki 4 hónap után nem kívánja a barátnőjét, és utál vele lenni, az nem szereti a másikat. Ez ilyen egyszerű!
2011. júl. 13. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

08:59-essel egyetértek!


Ő nem szeret Téged, hidd el, nem téged akar.

Gondolj bele, még csak 4 hónapja vagytok együtt és már itt tartottok?? Ilyenkor még javában izzani kéne köztetek a levegőnek!!


Keress mást és mondd meg neki is, mert ez így nem kapcsolat ami köztetek van!


27/N

2011. júl. 13. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ezen gondolkodtam és tudom is!! De valahogy más ez az egész mint leírva..:/
2011. júl. 13. 09:03
 8/9 Smartguy86 ***** válasza:
73%
Persze hogy más, mivel FÜGGESZ tőle. Hidd el, amint kitennéd a szűrét, egyből jobban éreznéd magad. Ha valóban kapnál 1000 meg 1000 pasit, akkor miért egy ilyen görcs mellett akarsz lenni? Ne add már fel magad!
2011. júl. 13. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Azt hiszem a barátod még nagyon gyerekes ( vagy annak akarja magát beállitani ), nem meri/akarja megbeszélni veled az érzéseit, vállalni önmagát. Ma mész hozzá megbeszélni mindent. Helyedben nem tenném. Legalább semleges területen találkozzatok ahol esetleg te is fel tudsz állni és elsétálni méltosággal!!!
2011. júl. 13. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!