Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek már nembirom?!

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok.2hónapja szakitott a pasim velem,de még máig sem sikerült elfelednem.minden pillanatban szenvedek és nembirom már nélküle...mindennap a képeit nézem és visszaolvasom az üzeneteit,de minden alkalommal elér a sirás... nagyon fáj...márcsak a remény tart életben... :|
2012. máj. 12. 18:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Miért szakítottatok?
2012. máj. 12. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Hát egy,mert én magyar vagyok és ő román és nehezen tudtunk értekezni,sokszor nem értettem,hogy mit akar mondani nekem,vagy pedig nemtudtam hogyan mondjak el neki valamit román nyelven... kettő pedig a mamája k*rvára nembirt és sokszor már féltem felmenni hozza nehogy valamit csináljon nekem... :-s
2012. máj. 12. 18:39
 3/11 anonim ***** válasza:
majd ha 2 év után is itt tartasz, majd akkor problémázz ezen... sajnos nálam így van.
2012. máj. 12. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
... Igen csakhogy ha egy ember szerelmes akkor normális ,hogy szenved a másik után... erről nem tehetek télleg.
2012. máj. 12. 18:44
 5/11 anonim ***** válasza:
megértelek, de értsd meg, ezzel nem lehet semmit sem csinálni.
2012. máj. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
:-s Pedig jólenne....
2012. máj. 12. 18:45
 7/11 anonim ***** válasza:

ez a gyász. ez normális.


azt mondják 7 hét múlva enyhül majd.

2012. máj. 12. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
hát nemtudom... lassan 3 hónapja ez van... főleg most igy az utóbbi időszakban erősen felgyült bennem ez
2012. máj. 12. 18:54
 9/11 anonim ***** válasza:
Egy jótanács: ha valóban nincs realitása az újrakezdésnek, hogy együtt majd boldogok lesztek, akkor felejtsd el! És ha el kell felejtened, ne nézegesd a képeit meg az üzeneteit, mert csak gerjeszted magadban azt az érzelmet, amit magad mögött kéne hagyni!
2012. máj. 12. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

"mindennap a képeit nézem és visszaolvasom az üzeneteit"

Tényleg nem tehetsz róla?!


Szedd össze magad. Szenvedsz, mert szenvedni akarsz.

2012. máj. 12. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!