Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ennyire nem számít már a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire nem számít már a szerelem?

Figyelt kérdés
23vok, volt 2 kapcsolatom(és pár alkalmi) de hosszú volt mind2,és komoly is. állítólag jóképű vagyok mert 2naponta zaklatnak ezzel a majomsággal,viszont hatalmas szívem van és mindig megadtam mindent a volt bnőimnek. kirándulás,nyaralgatás,közös vacsik,meglepik mindig,de mind a 2kapcsim galyra ment és pont ezért...meert egy idő után érdekes módon nekem számítottak még mindig az érzelmek,de a páromnak már nem.nem csorgok a nyáltól,de azért a szerelem az szerelem.és már komolyan kezdem azt hinni,hogy nem létezik ilyen nő????semmit nem ér már a szerelem 2012ben??? azért azt büszkén elmondhatom,hogy mind2 exemet időben dobtam tehát kihasználni nem hagytam magam,csak tök röhej meg xar érzés,hogy majdnem idáig jutottunk.pedig egy tök magabiztos és határozott pasi vok.

2012. jún. 2. 13:56
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

12:15


"sok pasi talál magának normális nőt"


szerintem meg nem merik bevallani még maguknak sem hogy az illető akivel vannak nem normális. Miért? Mert kapcsolatfüggők, mert félnek az egyedülléttől, stb


amúgy meg ki alázza a nőket? Én csak leírtam a véleményem látatlanban, ha láttam volna az illetőt meg beszélgettem volna vele akkor épeszű ember módjára más lett volna a véleményem 99%ban. De NEM láttam!

2012. jún. 3. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!