Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ennyire nem számít már a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire nem számít már a szerelem?

Figyelt kérdés
23vok, volt 2 kapcsolatom(és pár alkalmi) de hosszú volt mind2,és komoly is. állítólag jóképű vagyok mert 2naponta zaklatnak ezzel a majomsággal,viszont hatalmas szívem van és mindig megadtam mindent a volt bnőimnek. kirándulás,nyaralgatás,közös vacsik,meglepik mindig,de mind a 2kapcsim galyra ment és pont ezért...meert egy idő után érdekes módon nekem számítottak még mindig az érzelmek,de a páromnak már nem.nem csorgok a nyáltól,de azért a szerelem az szerelem.és már komolyan kezdem azt hinni,hogy nem létezik ilyen nő????semmit nem ér már a szerelem 2012ben??? azért azt büszkén elmondhatom,hogy mind2 exemet időben dobtam tehát kihasználni nem hagytam magam,csak tök röhej meg xar érzés,hogy majdnem idáig jutottunk.pedig egy tök magabiztos és határozott pasi vok.

2012. jún. 2. 13:56
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
23%
Sose számított. Túl sok hülye könyvet meg filmet olvastál-néztél.
2012. jún. 2. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
normális választ pls :)
2012. jún. 2. 13:58
 3/21 anonim ***** válasza:
28%

Rossz helyre születtél, ezek a magyar lotyók a megaláztatást meg a kiszolgáltatottságot várják pár kivételtől eltekintve.

Mert azok meg a kitartottságot meg a folytonos giccseket várják, meg hogy apuci megszakadjon míg ők hepajoznak.

2012. jún. 2. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
49%
ennyire? mennyire? van ilyen, és van máshogy. ez két kapcsolat volt, nem gondolom, hogy pofon egyszerűnek kellene lennie, mire két ember megtalálja egymást, és pont "tökéletesek" lennének egymásnak. ellenkező esetben meg ez van... próbálkozni kell.
2012. jún. 2. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
2kapcsolat,de a hülye is látja mi folyik egyre inkább... :)
2012. jún. 2. 14:00
 6/21 anonim ***** válasza:
16%
Vannak még ilyen nők, csak nem túl sok. A legtöbb nő a pasi pénzére megy. A többi nem számít. De vannak rendes lányok is.
2012. jún. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
0%
a rendesen általában rondák, a szépek meg általában pénzéhes r*bancok. Ez a szép 21. század!
2012. jún. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
9%
Eddig nem sok olyan "nővel" találkoztam amelyik nem ilyen lett volna mint amit leírtál.Nem szabad elkapatni őket mert hozzászoknak sőt még meg is unják.Azt a növekvő tendenciát látom miszerint egy köcsög,lenéző,beképzelt nagypofájú sz@rh*zi után szinte olvadnak a pics*k,hiába verik magukat mindenkinek hogy "Márpedig engem tisztelni kell és megbecsülni!"L*f@szt!Kb. annyi önbecsülése van manapság mindnek mint egy megvert kutyának.
2012. jún. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
72%

A világ teljesen fejre van állva. Az meberek nagyrésze csak ki akarja használni a másikat, ez az igazság. Nem számít semmi, csak hogy nekik jó legyen.

Nemrégen ismerkedtem egy fiúval, aranyosnak tűnt, egész szépen alakultak a dolgok. Amikor nem akratam még lefeküdni vele, kidobott. Mondtam neki, hogy nekem fontos a szerelem és a bizalom, őt ezt nem érdekelte. Neki csak a szex számított. Néha még mindig elgondolkozom rajta, hogy akkor amiket mondott, azok is csak hazugságok voltak. Nem tudom. Lehet, hogy ő csak a szexpartnert látta bennem, csak azt egész szépen becsomagolta.

Remélem rávilágítottam, hogy nem mindeni ilyen. Még a külső sem igazán számít, csak éppen annyira, hogy tényleg megfogjon valami egy fiúban, mert ha belsőre kedves és neki is fontos az, hogy kölcsönösen szeressük és tiszteljük egymást,nem fog érdekelni, mert szeretem.

2012. jún. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
69%

Szia! 22 vagyok,mára már vőlegényem is van.Nem kezdtem olyan korán a pasizást,mint ami manapság folyik,szerintem az több mint szomorú és szánalmas,14-15 éves fruskák 20 éves korukra több f@szt fognak,mint kilincset.

Volt 3 barátom is 19 éves korom előtt,de a pettingig jutottam el,nem akartam egyikkel sem lefeküdni,na igen. 18 évesen találkoztam egy sráccal,jó fej volt,kedves,jól is nézett ki,sokat beszélgettünk,de már a megismerkedésünk napján le akart smárolni,gondoltam hagyom,végülis nem a világ vége,tetszett megkedveltem.Aztán az volt a csúcs,hogy másnap behívott a szobájába(külföldön voltam egy rendezvényen ott ismerkedtünk meg),hogy segítsek neki egy feladatban,amit másnapra kellett megcsinálni,gondoltam miért ne segítsek,kreatív vagyok,szeretek segíteni.Igen ám egy óra munka után,(többen voltunk a szobában még bent volt 2 barátnőm,meg a srác két barátja,de ők kimentek ha jól emlékszem kávézni), megfogott rádobott az ágyára,majd hirtelen mozdulattal ott termett és rám nehezkedett nem tudtam felkelni,levetkőztetett,már amit lebírt szedni,szerencsére elég ügyes voltam,tökön térdeltem,és kimentem szobából,majd bezárkóztam az enyémbe.nem volt kellemes,és pont abban az évben a következő srác akivel 2 hete jártam dobott,mert megtudta,hogy szűz vagyok,le rib@ncozott,és azt mondta senkinek sem fogok kelleni,mert nem tanultam meg amikor még fiatal voltam,jól szopni,és kefélni,szó szerint ezt mondta.

Én megértelek,teljesen de abban nem érte kegyet,hogy csak a nők a hibások,és csak a nők között vannak olyanok akik belülről rohadnak,mint egy alma,férfiak között is van számtalan ilyen.

Számít a szerelem nekem legalábbis és a páromnak sokat,csak sajnos ,az a divat hogy mindenki egyéniség dugjon össze-vissza,és sz@rja le a másikat,a gyerek nem lát mást a szülőtől,a szülőknek vagy nincs ideje,vagy kedve foglalkozni a gyerekkel.Nem akármiért van ennyi önbecsülés és tartás nélküli tini sem,akiknek abszolút nincs normális értékrendjük.De szerencsére még vannak normális,kedves,tiszta szívű emberek a világon,őket kell megtalálni a többivel meg nem szabad foglalkozni.

2012. jún. 2. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!