Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit jelenthet az hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelenthet az hogy nem tudja hogy szeret-e de nagyon jó barátok vagyunk (több infó lent)?

Figyelt kérdés
Féléve ismerjük egymást(osztálytársak vagyunk).Most már én vagyok az osztályban a legjobb barátja(ezt egy barátnője mondta el nekem).A lány visszahúzódó (nem az a ribanc féle),barátja sosem volt.Sokszor mentünk már ide-oda,este skypen is szoktunk hétköznap 00:30-ig beszélgetni.És mondta hogy tök jó hogy van egy fiú barátja akivel komolyabban is tud beszélgetni(mert tényleg szoktunk az "álmainkról beszélgetni":)) Nem nagyon szokott programokat kitalálni,egyszer volt amikor ő mondta hogy menjünk el moziba.Viszont ha én hívom valahova akkor mindig boldogan jön...Érdekes hogy már ősszel amikor nem voltunk annyira jóban mint most, már akkor furcsán szoktunk egymásra nézni... nem tudom miért, de nem olyan mintha csak sima ismerős szemébe néznék meg ő sem, olyan hogy ránézek ő is de csak úgy véletlenül(nem az hogy beszélgetünk egymással) és gyorsan más merre nézünk, nem is az hogy véletlen vagy nem tudom...de látni lehet ahogyan egymás szemébe fókuszálunk.Ja és online chaten (pl: facebook chat/skype) sose ír rám, eddig mindig én írtam rá.ÉS MOST JÖN A LÉNYEG: A barátnője nemrég megtudta ezt mert mindig kérdezte hogy olyan furcsán viselkedtek egymással stb... és végül mondtam hogy igen tetszik. Ő nemrég beszélt a lánnyal hogy tetszik-e nekem, és azt mondta: " nem tudom, de jó barátok vagyunk" -szó szerint. Ezt másnap titokba elmondta nekem.Mit csináljak? Még jobban elbizonytalanodtam... A barátnője megbízható biztosan sok oknál fogva... néha azt érzem mintha ő is valamit szeretne néha meg nem :( tudom elég szerencsétlen vagyok, de néha ő elég negatív a dolgokra pl:(nem talál ki soha programot, nem ő ír rám elöször stb...)

2012. jún. 2. 11:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ahogy mondja nem tudja de ha szivesen van veled akkor majd kialakul ugy is. Ne add fel ilyen könnyen, igenis hivd el menjetek érezzétek jol magatokat és elöbb utobb kiderül lesz e belöle valami. Lehet hogy most még bizonytalan. Amugy persze hogy te irsz rá te vagy a fiu nem? Miért a lánynak kéne nyomulnia?!
2012. jún. 2. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi hogy írtál! Igazad van hogy fiúnak kell, de már nagyon régóta vagyunk olyan jóban hogy ő is írhatna, mert nem túlzok eddig 3x írt rám elöször ő mind a 3-szor beteg voltam

és kérdezte hogy miért nem mentem suliba, 1szer hívott ő moziba... most is szombatra megvolt beszélve hogy cisnálhatnánk valamit (múlt héten beszéltük meg), és én mnost nem szólok egy szót sem és ő sem.... Még 1x köszi hogy írtál!

2012. jún. 2. 11:27
 3/6 anonim ***** válasza:
Nagyon szivesen szerintem probálkozz még hamarosan ugyis kiderül hogy mi is van ha pedig nem akkor egyszer egy mozi után séta közben akár rá is kérdezhetsz hogy ö mit érez irántad stb sok sikert:)
2012. jún. 2. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2012. jún. 2. 11:47
 5/6 anonim ***** válasza:
Ezt én már legalább ötödjére olvasom itt.
2012. jún. 2. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
igen mar harmadjara rakom ki bocs, de mivel jonnek az uj kerdesek igy hatra toljak ezt es eddig meg nem kaptam olyan valaszt hogy nyugodt maradjak, bocsi :(
2012. jún. 2. 13:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!