Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit jelenthet az hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelenthet az hogy nem tudja hogy szeret-e de nagyon jó barátok vagyunk (bővebb lent)?

Figyelt kérdés
Féléve ismerjük egymást(osztálytársak vagyunk).Most már én vagyok az osztályban a legjobb barátja(ezt egy barátnője mondta el nekem).A lány visszahúzódó (nem az a ribanc féle),barátja sosem volt.Sokszor mentünk már ide-oda,este skypen is szoktunk hétköznap 00:30-ig beszélgetni.És mondta hogy tök jó hogy van egy fiú barátja akivel komolyabban is tud beszélgetni(mert tényleg szoktunk az "álmainkról beszélgetni":)) Nem nagyon szokott programokat kitalálni,egyszer volt amikor ő mondta hogy menjünk el moziba.Viszont ha én hívom valahova akkor mindig boldogan jön...Érdekes hogy már ősszel amikor nem voltunk annyira jóban mint most, már akkor furcsán szoktunk egymásra nézni... nem tudom miért, de nem olyan mintha csak sima ismerős szemébe néznék meg ő sem, olyan hogy ránézek ő is de csak úgy véletlenül(nem az hogy beszélgetünk egymással) és gyorsan más merre nézünk, nem is az hogy véletlen vagy nem tudom...de látni lehet ahogyan egymás szemébe fókuszálunk.Ja és online chaten (pl: facebook chat/skype) sose ír rám, eddig mindig én írtam rá.ÉS MOST JÖN A LÉNYEG: A barátnője nemrég megtudta ezt mert mindig kérdezte hogy olyan furcsán viselkedtek egymással stb... és végül mondtam hogy igen tetszik. Ő nemrég beszélt a lánnyal hogy tetszik-e nekem, és azt mondta: " nem tudom, de jó barátok vagyunk" -szó szerint. Ezt másnap titokba elmondta nekem.Mit csináljak? Még jobban elbizonytalanodtam... A barátnője megbízható biztosan sok oknál fogva...

2012. máj. 30. 18:30
 1/4 anonim válasza:
Hány évesek vagytok? :o amugy várj még, ki fog alakulni!:)
2012. máj. 30. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi hogy írtál :) nagyon remélem, én most leszek 16 a lány ősszel.
2012. máj. 31. 22:09
 3/4 anonim válasza:
Fúú a legnehezebb kor... De tényleg,a legtöbb megválaszolatlan szerelmi kérdés időszaka, legalábbis nekem azvolt...2év alatt ugygondolom kinőttem, ugyhogy kitartás. de addig is, én azt tanácsolom, hogy maradj vele ebben a kapcsolatban ami most megy, jó barátok, hajnalig való beszélgetések stb. ha valami "akar" köztetek kialakulni akkor az idővel kifog, ha nem,akkor nem.várd meg hogy benne is megfogalmazódjon valami rólad, rájöjjön hogy lehet többet érez ő is mint barátság.ha így jól érzed magad, hagyd a dolgot és jönnek magától a dolgok. ha viszont nem jó így neked, akkor a saját és az ő édrekei miatt legyél őszinte,és kérdezd meg vagy csak simán mond el neki hogy mit érzel.A vicces az hogy dettó ugyanez a történet az egyik barátnőmmel(szintén 16:) aki viszont a lány a kapcsolatban, és nem tudja mit is akar...hidd el idő kell ahoz hogy az érzések kitisztuljanakm elkülönüljenek a "csak barátok"-tól.szerintem add meg neki ezt az időt és várj türelemmel, viszont ha nagyon rossz akkor merj őszintének lenni!...:))
2012. jún. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi hogy írtál! :) Több mint féléve várok már... mondjuk így az utóbbi 2hónapban lettünk igazán legjobb barátok, az a baj hogy nem nagyon tudom hogy eljött-e az az időszak, mert néha azt érzem mintha ő is valamit szeretne néha meg nem :( tudom elég szerencsétlen vagyok, de ő is negatív a dolgokra...
2012. jún. 1. 21:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!