Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kezdeményezzek én vagy maradju...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdeményezzek én vagy maradjunk csak barátok?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok és van egy fiú (14) akivel jól kijövünk egymással. Sokan mondták, hogy tetszem neki (ő is nekem). Csak félek, hogy nem engem szeret hanem a testemet, mert már elég érett vagyok és egyfolytában, ha átölel hátulról be akar nézni a pólóm alá. Én többet akarok neki jelenteni mint egy barát, vagy egy nagy csöcsű cicababa akit a sötétben megdughat.
2012. máj. 28. 15:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Akkor mond hogy te nappal szeretnéd ..
2012. máj. 28. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nem arra gondoltam -.- és hülye kommentelők kíméljenek
2012. máj. 28. 15:34
 3/6 anonim ***** válasza:

Először is hihetetlen, hogy ennyi idősen már így beszélsz, de a te dolgod.

Másodszor, ha a pólódba nézeget, akkor (amennyiben nem vagy teljesen hülye) már rég leszűrhetted, hogy bizony csak kangörcsös a kisfiú, és barátságot szeretne kötni a fejlett cickóiddal. Ne is áltasd magad mással, mert koppanni fogsz.

2012. máj. 28. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
az a baj, hogy nagyon szerelmes vagyok és elég régóta ismerem és tudom, hogy ez nála már szinte természetes
2012. máj. 28. 15:37
 5/6 anonim ***** válasza:

Mivel 14 éves, tuti,h csak a tested kell, mert most van abban a korban,h a szex érdekli, utána a nő..

De ha jársz vele, akkor vállald a következményét..

De ha nem méltó rád, akkor hagyd..egyértelmű

2012. máj. 28. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha gondolod járj vele, de ne feküdj le vele! Ha otthagy amiért nem teszed meg, jobban is jársz.
2012. máj. 28. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!