Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy kezdeményezzek egy lánynál?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kezdeményezzek egy lánynál?

Figyelt kérdés

Nem mehetek oda hogy: szia, szeretnék összejönni veled.

De mégis hogy kell?

14/F

Köszönöm a válaszokat, ha érdekel valakit, nem, nem vagyok álmos (ugyanis tuti valaki betrollkodna ezzel..)

Bocsi hogy új kérdést nyitok, de nekem nem felel meg a többire érkezett válasz :)


2012. máj. 10. 23:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Készülj rá még 1-2 évet!

Hiába mondom, hogy ide-oda hívd el, a korod miatt nincs akkora mozgástered, mint egy felnőttnek. A lányt sem biztos, hogy elengednék veled.

Ha mégis van erre esély, akkor nézd a program ajánló oldalakat és hívd el valamilyen kiállításra. (Nem csak unalmas kiállítások vannak! Ha vevő rá, akkor pl. hüllő kiállítás...)

- Szia! Van kedved eljönni...

2012. máj. 10. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Kiállítás az nem nagyon van :/ Faluban... itt nem igazán lehet csinálni semmit, értelmes hely az kb 70-80 kilométerre van...

Köszi, majd utánnanézek :)

2012. máj. 10. 23:56
 3/4 anonim válasza:

Biztos van valami park, egy hely, mondjuk fagyizó.

-Nem akarsz fagyizni...?

-Nem akarsz sétálni...?

2012. máj. 11. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Ahha, erre nem is gondoltam még :)

Köszi az ötletet, holnap megkeresem a csajt :) alig várom, remélem jól sikerül.

2012. máj. 12. 00:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!