Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ennyire nem számít már a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire nem számít már a szerelem?

Figyelt kérdés
23vok, volt 2 kapcsolatom(és pár alkalmi) de hosszú volt mind2,és komoly is. állítólag jóképű vagyok mert 2naponta zaklatnak ezzel a majomsággal,viszont hatalmas szívem van és mindig megadtam mindent a volt bnőimnek. kirándulás,nyaralgatás,közös vacsik,meglepik mindig,de mind a 2kapcsim galyra ment és pont ezért...meert egy idő után érdekes módon nekem számítottak még mindig az érzelmek,de a páromnak már nem.nem csorgok a nyáltól,de azért a szerelem az szerelem.és már komolyan kezdem azt hinni,hogy nem létezik ilyen nő????semmit nem ér már a szerelem 2012ben??? azért azt büszkén elmondhatom,hogy mind2 exemet időben dobtam tehát kihasználni nem hagytam magam,csak tök röhej meg xar érzés,hogy majdnem idáig jutottunk.pedig egy tök magabiztos és határozott pasi vok.

2012. jún. 2. 13:56
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
0%
A jószándék önmagában tiszteletet kelt, de vonzalmat nem.
2012. jún. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
63%

Utolsónál a pont, én is ugyanígy gondolkozom, ami a külsőt illeti.

A pénzről meg úgy gondolom, hogy nem szabad, hogy számítson. Független, önálló, dolgozó nő vagyok, magamat tartom el, nem arra kell a pasi, hogy megvegyen nekem minden hülyeséget. Ugyanakkor az emancipáció nálam nem érte el az elviselhetetlen feminista szintet. Nagyjából ott az átmenet szerintem, hogy a harmadik randitól fizetem a kávémat/mozimat, akármit, viszont azt szívesen veszem, ha felsegítik a kabátomat vagy kinyitják nekem az ajtót.


Remélem én is tudtam valami ellenpontot mutatni...


24/N

2012. jún. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim válasza:
40%

nem igaz hogy a szépet csak pénzéhes ribancok, én sem vagyok csúnya, de mégsincs egy normális pasi aki járna velem , pedig csak szeretetre vágynék!

Aki ilyeneket ír ( pl: a 2. ) az egy nagy f*sz

2012. jún. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
27%

16:37


de csúnya lehetsz ha senki se akar járni veled.. illetve túl nagyon az elvárásaid

2012. jún. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

63% te egy bunkó vagy!


Egy nőnek legyenek elvárásai!

igenis a nők szeretnek a pasik kihasználnak! Ez ritkán van fordítva!

A plázacicus+szép nő között nagy különbség van!

Ne a pénzre fogd, hogy egy lúzer bunkó vagy!

a nők 90% nem szereti ha egy pasas nagypofájú, bunkó.


Nem értem miért kell osztani az észt, amikor nőknek szól a kérdés,és pasik válaszolnak rá???


Kérdező! valószínű, nem az igazi partnert találtad meg ezekben a lányokban!


Sajnos ez gyakori fordítva is, hogy eg ynő mindent megad egy faszinak, aki kis idő múlva elszemtelenedik, és szemét lesz aljas módon, azért mert már nem szereti a nőt!


Lehet nekik nem voltál már az igazi társ, majd megtalálod a számításodat. Ez nem a jóképűségtől függ sajnos, hogy valakinek milyen tartós-jó lesz a párkapcsolata.

21L

2012. jún. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

15/15 ma 18:35


hahahahahaha, te vagy a példa, akikről szó van.

2012. jún. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

18:35


63% te egy bunkó vagy!


"Egy nőnek legyenek elvárásai!"


a pasi meg kussoljon!



"igenis a nők szeretnek a pasik kihasználnak! Ez ritkán van fordítva!"


Szerintem meg többször van fordítva



"A plázacicus+szép nő között nagy különbség van!"


plázacica = szép nő szóval nincs nagy különbség


"Ne a pénzre fogd, hogy egy lúzer bunkó vagy!"


Ki a lúzer bunkó? irigykedünk???



"a nők 90% nem szereti ha egy pasas nagypofájú, bunkó."


Persze hogy nem. Ezért sír az összes bunkó, nagypofájú rosszfiú hogy nem jut neki nő ugye..

2012. jún. 3. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
utolsó válaszolónak:már megint lúzer,megkeseredett válaszolók alázzák a nőket,mert nem voltak képesek egy normálisat felszedni,szánalmas vagy
2012. jún. 3. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

10:00



"Nem voltak képesek normálisakat felszedni"


Normálist hogy lehet felszedni? Felszedni csak az utcasarkon álló r*bancot lehet. Egy normális nőt meghódítani kell..


te se lehetsz normális ha ennyire se tartod magad!

2012. jún. 3. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
kikérem magamnak teljesen normális vagyok,lehet nem éppen jól fogalmaztam,de nem az a lényeg,de nem tudsz mibe belekötni,mert belátod,hogy a nők alázása nem helyénvaló,érdekes sok pasi talál magának normális nőt,nem sírni kell hanem keresni
2012. jún. 3. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!