Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Most akkor mi van?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor mi van?

Figyelt kérdés
Jártam egy sráccal. Ő dobott már egy éve, nem tudom elfelejteni, osztálytársak vagyunk minden nap látom. Már beletörődtem, hogy nem szeret amikor rámírt hogy : "szia, jársz már valakivel?" írtam, hogy "nem miért?" erre ő "hát csak úgy kérdeztem" eleinte azt láttam a szemében hogy gyűlöl, így egy év után is remeg a gyomrom, ha rám néz, vagy ha találkozunk sulin kívül. Beszéltünk, tudja, hogy még mindig szeretem. Írta, hogy "és azt szeretnéd ha járnánk?" én: "hát csak ha te is..." erre ő: "hááát lehetséges hogy..." mondtam neki, hogy aludjon rá egyet, gondoltam adok neki időt. Azóta nem írt. ez kb 4 hónapja volt, azóta csak boldog szülinapot kívánt. Nem tudom, hogy mi van most, de nem tudom elfelejteni... Mit jelent ez az egész szerintetek?? van még esély rá?

2012. jún. 2. 12:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem csak tudta hogy te szereted és megszivatott azzal hogy érdeklödöst hátszott nem érdekled komolyan hisz nem keresett szerintem lépj tovább és hagyd a francba minnél jobban mutatod felé hogy már nem érdekel annál jobban fogja érdekelni hogy most már miért nem vagy oda érte utána még lehet ö fog utánad futni
2012. jún. 2. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Remélem igazad lesz...csak elég nehéz leplezni, hogy nem szeretem
2012. jún. 2. 12:30
 3/6 anonim ***** válasza:
Az van, hogy kihasznál. Ha van önbecsülésed, akkor felejtsd el. Vagy szivasd meg.
2012. jún. 2. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De ha egyszer szeretem akkor hogy szívathatnám meg? :|
2012. jún. 2. 12:34
 5/6 anonim ***** válasza:
Persze, gondolom, hogy nem tudod megszivatni, és ez a normális. Nem is komolyan irtam. Akkor marad a másik lehetőség, túl kell lépned rajta. És érhet meglepetés, amikor majd a srác megy utánad, neked meg már nem kell :)
2012. jún. 2. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
hát igen... "mindig fordul a kocka" :D kb 3szor megtörtént már ugyanez...csak nem vele
2012. jún. 2. 12:38

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!