Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék egy olyan embernek segíteni, aki nem talál örömöt az életben?

Figyelt kérdés

A volt és remélem leendő páromról van szó. Kicsit furcsa személyiség, az emberi kapcsolatok nem nagyon motiválják, inkább a munka. Már nem egyszer mondta nekem, hogy minden csak ideig óráig okoz neki örömöt, aztán este úgy fekszik le, hogy azon gondolkozik, hogy miért hajt, miért gürizik, minek él egyáltalán? Nagyon szeretnék rajta segíteni, de ismerve őt, az nem sokat segít, ha mellette vagyok. Tudomásul veszi, olykor jól esik neki, de ennyi. Szoktam neki sütni, tervezek vele egy közös munkát, de azt mondja az se dobja úgy fel, ahogy kellene, megcsinálja, elvan vele, de ennyi. Normális srácnál a szex talán sikeres lenne, de nála nem. Valahogy az sem elsődleges nála, ahogy a beszélgetésre sincs olyan igénye, mint egy normál embernek.

Talán nem kellene vele foglalkoznom, mert borzalmas természet, de én látom benne a jót, és szeretnék neki valahogy segíteni, de nincs ötletem.


2012. máj. 15. 10:31
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Üdv. a kérdezőnek. Érdeklődnék, hogy milyen környezetben nőtt fel. Engem is érdekelne ez a "hamar megun" dolgokat c. dolog. Sajna későn, de rájöttem, hogy rám is igaz, szerencsére nem hetek alatt meg hasonló, de észrevettem. ha gondolod írj PM-et.
2012. máj. 16. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!