Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi idő volt nektek feldolg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő volt nektek feldolgozni egy szakítást?

Figyelt kérdés
Főképp ha sok éves kapcsolat volt.
2012. márc. 22. 10:03
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :) A kérdés kiírása előtt egy nappal lett vége egy 2 és fél éves kapcsolatomnak. Vele terveztem a jövőm, és mindent feladtam érte. Sajnos nem kellett volna :(

A legrosszabb, hogy tudok-e majd másba bízni...

De kicsit az nyugtat, hogy nem csak én vagyok ilyen helyzetbe :/

2012. márc. 24. 11:41
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk közösen cég, közös albérlet, teljesen közös élet, egymás családjának a tagjai voltunk... Olyan szinten kirántotta alólam a szőnyeget, hogy nem tudom elmondani. A 4 éves unokaöcsém bömböl, hogy de neki hiányzik, én meg tartsam magam... Borzasztó, tényleg. Megértelek. Idővel biztosan tú leszünk rajta! Én momentán gyakorlatilga hajléktalan leszek, mert egyedül albit nem tudok fizetni, barátnőknél fogom meghúzni magam egy sporttáskával...
2012. márc. 24. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Nagyon sajnálom ami történt, ezek szerint te még nálam is rosszabbul jártál :( Sok erőt és kitartást kívánok neked! Remélem idővel talpra tudsz állni és eltudod felejteni.
2012. márc. 24. 18:42
 14/17 anonim ***** válasza:
A kapcsolatotok hossza. Vagy a kapcsolatotok hossza *2 Ha igazán szeretted. Tapasztalat.
2012. máj. 1. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
224. napja szenvedek.. másfél éves kapcsolat volt, előtte volt egy 3 éves, de abból "pikk-pakk" kigyógyultam. nehéz...
2012. nov. 26. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
5 hónapos kapcsolat volt és már 2 hónapja szenvedek és még mindig csak őt szeretem bárki közeledik felém undorodom tőlük.. nekem csak ő kéne. :/
2013. júl. 23. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

3 éves kapcsolat. Másfél éve nem

Dolgoztam fel. Jol vagyok, jovok megyek de szeretem meg mindig. A nagy trauman tul vagyok.

2020. nov. 25. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!