Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet legkönnyebben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet legkönnyebben feldolgozni egy szakítást?

Figyelt kérdés
úgy hogy a lehető legkevesebb ideig fájjon ?
2012. márc. 4. 15:22
 1/6 anonim ***** válasza:
mennyi idős vagy?
2012. márc. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szeress bele másba....;)
2012. márc. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy nem szeretsz bele előtte.
2012. márc. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

napi edzés. ha teheted menj el vhova, ahol le tudod vezetni a feszültséget, vagy kiadhatod magadból a felesleges gőzt.

ha egyedül vagy otthon, és tanulsz vagy egyebek mindig hallgass zenét, legyen nyüzsgés körülötted, legalábbis nekem ez segített.na meg valamilyen szinten eljártam énis bulizni, de nem ilyen halálra iszom magam szinten, csak úgy mint eddig. nekem is volt ilyen, hogy halálosan szerelmes voltam vkibe, aztán pofára estem és hát..nagyon kivoltam, de mondom, társaság.. minél többet társaságban lenni, mozogni, és sok-sok zene. ha lehet ne a szerelmes-nyálas fajtából.legkésőbb egy fél év után jó lesz. :)

2012. márc. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Foglald le magad. Tölts sok időt a barátaiddal, (szüleiddel?), ismerj meg új embereket.

Rúgjál be párszor, de legyen aki figyel rád.

Vesd bele magad a tanulásba/munkádba/hobbidba.

Menj el kirándulni/moziba/akárhova, csak szerezz új élményeket.


Mindemellett ami szerintem NAGYON fontos: ne próbáld meg elnyomni erővel a dolgot. Ha eszedbe jut valami róla, akkor gondold végig. Ha feltörnek az érzelmek, vagy az emlékek, akkor emészgesd őket. Ha elnyomod az ilyesmiket, akkor bent maradnak, és évek múlva sem fogsz tudni megszabadulni tőle.


Egy szakításból felgyógyulni (ha erős volt a kötelék) hosszú folyamat, nem lesz hamar vége.

2012. márc. 4. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

1. Rengeteg pia!

2. Barátok!

3. Új kapcsolat!

2012. márc. 4. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!