Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehet a visszutasításokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet a visszutasításokat feldolgozni, ha nincs siker?

Figyelt kérdés
Előbb-utóbb a vége csak az lesz, hogy az ember beleőrül nem?
2012. jan. 23. 19:07
 1/6 anonim ***** válasza:
nem le kell sz*rni a kapcsolatos dolgokat én azt teszem van ennél 100000000000 szer fontosab ,szeb , komolyabb dolog ebbe a gec világban-
2012. jan. 23. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
95%
El kell menni k*rvázni.
2012. jan. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Milyen idős vagy? Előbb-utóbb mindenki megtalálja a maga párját.
2012. jan. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

K*urvázás hosszú távon nem megoldás, a vágy, a kiváncsiság úgy is megmarad, hogy milyen érzés lehet átélni azt amit oly sok boldog és szerencsés fiatal átél, amikor úgy odavannak egymásért.

És mi 100000szer fontosabb és szebb? Segítenél?

2012. jan. 23. 19:18
 5/6 anonim ***** válasza:
Én abba "menekülök" amit nagyon szeretek csinálni és jól is megy. Ez nagyon sokat segít. Na meg ott vannak a barátok, ők is sokat segítenek.
2012. jan. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Előzőnek van igaza: egy kicsit most másra kellene fókuszálnod: hobbikra, sportra, barátokra, családra, házi kedvencre, bármire. Ugyanis ilyen esetekben szokott véletlen megtalálni a szerelem:) Tapasztalat:) Mikor már feladtam, hogy minden barátnőmnek lett barátja, én nem kellek senkinek, és elkezdtem sportolni, nem tellt bele fél év, és összejöttem a barátommal. Egy kicsit érdemes lekattanni a témáról, pihentetni, és ha újrakezded, már lehet, másmilyen lesz a hozzáállásod is, ki tudja. A lényeg: nem szabad görcsösen akarni. 22L
2012. jan. 23. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!