Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, nem tudom feldolgo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, nem tudom feldolgozni az ex barátnőmmel való szakításunkat? (Lent)

Figyelt kérdés

2 Hónapja szakítottunk

Viszonylag megmaradt a jó viszony

Azóta miattam nem találkoztunk,hogy tudjak felejteni,de nem megy... :(

Ő már összejött egy sráccal aki neki a mindene... :'(((


Akárhányszor eszembe jut ,hogy eddig engem szeretett most meg mást szeret szívből megszakad a szívem,idegileg sem tudom feldolgozni,folyton csak rá gondolok,alvásproblémáim vannak,nagyon szeretem pedig már 2 hónapja,hogy vége és ,hogy nem láttam :(((


És neki ez az új fiú a legnagyobb boldogsága most az életben :( Áhh :(


2012. febr. 4. 13:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Velem 1hónapja szakitottak. Én se bírom feldolgozni , minden éjjel vele álmodok. Van hogy sírva kelek. Szerintem csak az idő segít.
2012. febr. 4. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Vagy talán nem is szeretett...erre még nem gondoltál?Bocs,ha sértő,de ki tudja...


Kezd el társaságba lenni,próbálj meg minél kevesebbszer egyedül lenni a 4 fal között.Kösd le magad,sport,barátok,hobbi,munka,iskola,akármi...Egy idő után könnyebb lesz hidd el!

2012. febr. 4. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 tetro ***** válasza:
mennyi ideig voltatok együtt?
2012. febr. 4. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Csak 3 hónapot és tudom,hogy nagyon szeretett a legelején,100% :))

Bemutatott szüleinek,mindenkinek,naponta írt vagy 10 sms-t,hogy mennyire szeret stb...

Aztán én nem foglalkoztam vele annyit,nem éreztettem vele a törődést és emiatt elmúltak benne az érzelmek ... :(

Plusz megismerkedett ezzel a fiúval és biztos tele dumcsizta a fejét :((


Járok mindenfele,sportolok ,kondizok,de nem megy egyszerűen,nekem ő kell,nagyon szeretem :((

Volt barátnőimnél nem éreztem ilyet,de itt nagyon nagy a ragaszkodás,hiányzik a pópi fejecskéje :))) <3

2012. febr. 4. 14:21
 5/7 anonim ***** válasza:
Az idő segít én is igy éreztem ahogy te de az idő mulásával könnyebb lesz menj olyan helyekre bulizni ahol ő nincs alkoholt viszont ne igyál mert az csak a bánatodat az érzéseidet hozza előtérbe, esténként fussál vagy bármi hogy mire ágyba keülsz örülj hogy alhatsz fel a fejjel :)
2012. febr. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen ! Igazából nem szoktam Inni mivel tudom,hogy csak lejáratnám magam vagy belekötnék valakibe :((

Próbálom ésszel csinálni a dolgokat és minden hétvégén eljárok helyekre ,hétköznap barátokkal vagyok sokat de az az igazság,hogy más lányra nem igazán tudok még nézni maximum barátként de máshogy NEM :((

2012. febr. 5. 01:36
 7/7 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszoló én is igy vagyok ezzel de tudom, hogy a volt párommal már soha nem lehetek mert ő ha nem szeret akkor semi remény, igy találni kell egy olyan lányt aki szeret, ő meg egy szépnapon lehet rá jőn magától, hogy mi is az aszerelem mert még nem igen volt szerelmes :(
2012. febr. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!