Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van itt olyan aki csak évek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan aki csak évek múlva tudott feldolgozni egy szerelmi bánatot? (szakítás után)

Figyelt kérdés

Hogyan éltetek az életeket? Mit csináltatok,hogy könnyebb legyen?

Úgy érzem a kapcsolatom végéhez értem, már most görcsben áll a hasam és könnyezik a szemem,ha rá gondolok. Biztos vagyok benne,hogy magamba fogok roskadni.


2012. jan. 20. 19:07
 1/8 A kérdező kommentje:
4 évesek lennénk nemsokára. Ezt azért írom,mert azért ezt nehezebb lesz elfelejteni,mint egy 5 hónapos kapcsolatot.
2012. jan. 20. 19:10
 2/8 anonim ***** válasza:

Figy én egy 1 hónapos kapcsolat miatt már lassan 1,5 éve szenvedek és röhögök magamon de mégis... Próbáltam más lánnyal összejönni de mikor odajutottunk volna hogy ténylegesen járjunk nem ment mert én nem szerettem őket hanem még mindig a régi párom... Ez ilyen én már lassan kezdem megszokni de elfogadni sose fogum tudni.Remélem majd találok vkit aki segít elfeeljtenide eddig nem nagyon van remény ... Egyszer öngyilkos is lettem majd orvoshoz kellet járnom azóta sokat javultam


Mit tehetsz ellene ?


Nagyon semmit.Járj el gyakran otthonrólhawerokkal mindig csinálj vmit hogy ne ezen kattogj.Legyél sokat társaságban és szerintem egy ember se ártana azaz barát akinek kisírod a gondjaid akár mindennap

2012. jan. 20. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

A dolog sokkal egyszerűbb, mint hinnéd! Én is voltam hasonló cipőben és rájöttem, hogy ha valaki igazán szeret valakit, akkor azt akarja, hogy a másik boldog legyen! Ha a másik épp mással boldog, akkor a legjobban azzal bizonyítod a szereteted felé, hogy elengeded...minden más ragaszkodás csak az önzés és kicsinyeskedés magyarázata...


A depresszión legjobban a harag és düh segít! Hallgass zenét! (Nekem a Tankcsapda-Élet a legjobb méreg albuma segített)

2012. jan. 20. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
"egyszer mar ongyilkos is lettem" «de eekszerint harmadnapra feltamadtal..
2012. jan. 20. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

3 évig tartott, amíg feldolgoztam és elfogadtam, hogy egyszer, s mindenkorra vége a 10 éves kapcsolatomnak. Ezalatt a 3 év alatt nem volt semmilyen kapcsolatom az ellenkező nemmel, beszélgetésen kívül. Nem is hiányzott. Nem jártam el otthonról, begubóztam. Aztán eljött a pillanat, amikor már vágytam egy másik emberre. Mondjuk eddig nem jött össze, de az is igaz, hogy nem a megfelelő helyen kerestem eddig.

Most is megvagyok egyedül, nem betegszem bele, de néha elfog az érzés, hogy jó lenne, ha valaki szeretne és ha valakit szerethetnék.

2012. jan. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

3. Válaszolónak


Sorry csak akartam :P Bocs tényleg elírtam :(

2012. jan. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Már 2 ève szakítottunk 1èvig el se tudtam felejteni de aztán már kezdtem helyrerázódni de akkor ô ujra feltűnt és megint minden gondolatom csak ròla szòl most lesz 3 éve hogy szakítottunk de én még mindig szeretem ès már tudom hogy ô is engem de én ugy állítom be h max csak barátok mert nagy híre lenne h ùjra velem van ès vannak rossz szokásai is amiről már egyszer leszoktattam de megint ràszokott.... És a szüleimnek se tetszik ô a rossz szokása miatt és ha vele lennék akkor szobafogságot kapnèk....
2012. jan. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
másfél év után szakítottunk azóta eltelt pont ma egy hónap és minden reggel úgy kelek hogy vele álmodok...
2012. jan. 21. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!