Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehet feldolgozni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet feldolgozni egy szakítást?

Figyelt kérdés
Mikor a távolság állt közétek és nem lehet megoldani, de egy éve együtt voltaltok és még most is szeretitek egymást. 22L
2011. márc. 15. 11:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Ebben a helyzetben voltam félév alatt sikerült túltennem magam rajta

18/f

2011. márc. 15. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

sehogy, én belehaltam!

(de még mindig jobb, mintha az egyik fél nagyon szerelmes a másikba, a másik meg le se ...) :=(

2011. márc. 15. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Olyan igazságtalan az élet
2011. márc. 15. 12:05
 4/13 anonim ***** válasza:
Kiba**ott igazságtalan!
2011. márc. 15. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Fel kell dolgozni!


Én is azt hittem sosem fogom feldolgozni a szakításunkat, de ott nem csak a szimpla távolság volt a gond, hanem még jól meg is alázott, de ez lényegtelen most.

Mindenképpen próbáld meg túl tenni magad rajta, mert megkeseríti majd az életedet, de nagyon.


Ha gondolod dobj egy üzit ahol leírod egy kicsit bövebben a sztorit, mert van az ilyenben "rutinom".

2011. márc. 20. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
én bele vagyok betegedve a mai napig,pedig már 3éve szakítottunk...és 4és fél évig voltunk 1utt!!Kibirhatatlan...Ha ezt elore tudom,inkább nem akartam volna szerelmes lenni!!!!!! :S
2011. márc. 20. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:

Egy kapcsolatnak nem tesz jót sem a távolság, sem a közelség... 20F vagyok és már 5éve jártam a párommal, egy évvel ezelőtt összeköltöztünk. A hetekben mondta h vége, nincs tovább. Sokat gondolkoztam h miért, mert mondta h nem miattam. Lehet h csak engem akart kímélni, nem tudom. A lényeg h szerintem a körülmények változtattak rajta és már másképp érez irántam.


Én még mindig szeretem és azt javaslom neked is h ha ő már nem szeret akkor próbálj kis hülyeségeket keresni amik zavartak benne és szépen lassan felejtsd el...

2011. márc. 20. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
De nem tudom elfelejteni, folyton csak hiányzik és rá gondolok, szeretném tovább tartani vele a kapcsolatot még barátként is de ő nem...nem akarom hogy kitöröljön az életéből:(
2011. márc. 20. 23:54
 9/13 anonim válasza:

Tudom hogy mit érzel, mert velem is ez a helyzet. 5 év hosszú idő és egyik napról a másikra kellett h elköltözzek. Még megbeszélni sem volt idő, és azóta nem áll szóba velem. Kezdek beletörődni, hogy ő már nincs nekem de bennem is kavarognak az érzések.

Beszélgess egy igaz baráttal, lehetőleg aki mindkettőtöket ismer, és próbáld meg elengedni.

Ha most valami hülyeséget csinálsz (pl küzdesz érte, holott ő nem akarja) akkor azzal csak az ellenkezőjét érheted el.. Sajnálom az egészet, de nyugodj meg

2011. márc. 21. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
80%

persze azt a legkönnyebb mondani , hogy felejtsd el .....

csak mikor feledni akarsz valakit akkor minden egyes percben rá gondolsz ....

különben hogy is tudnád elfeledni ?

jönnek pillanatok mikor úgy érzed eleged van és nem akarsz többet sírni , rá gondolni ,

aztán mikor este elalszol mégis ő jut eszedbe

érzések váltják egymást

mert nem tudod elengedni őt

és arra gondolsz , vajon ő mit érez most ..


tudod hogy csak magad teszed tönkre , és mégis .......

az emlékeket nem lehet egy varázsütéssel elintézni

sajnos ez van

ha szeretted nagyon nehéz lesz feledni

mondják azt is hogy ne nézd a múltat

csak hát a múltból lesz a jelen és a jövő ...


szóval , akit szerettél , igazán

azt sosem fogod feledni

lehet jön majd olyan időszak mikor úgyérzed igen , sikerült.....

de elég egyetlen pillanat , egy másodperc ami rá emlékeztet

szóval nagyon nagyon nehéz feledni valakit akit szerettél

erősnek kell lenni ,

bár az sem megoldás mindig ...


talán , ahogy mondják : az idő mindent begyógyít .......

2011. márc. 21. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!