Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőmmel 3éve járunk és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőmmel 3éve járunk és ő most azt mondta má nemolyan jó mint eddig? Kértem hogy próbáljuk meg és minden újra jó lesz! Hogyan segítsek hogy újra belémszeressen? Nem birnám feldolgozni a szakitást! 20éves vagyok örökre tervezem vele!

Figyelt kérdés
hogyan tudom meggyőzni hogy melletem a helye hogyan legyek újra vonzó neki?
2010. szept. 20. 15:40
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Kérd meg a kezét:)
2010. szept. 20. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

mostantől tervezz örökre egy másikkal

a változatosság gyönyörködtet.

20 évesen még sok örök szerelmed lehet

2010. szept. 20. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
nem olyan egyszerű ez nekem nemkell más.kevés a normálsi csaj akit lehet szeretni.és ha szakitésrol van szó akkor a gyomrom összeszorul.nem bírom...
2010. szept. 20. 15:59
 4/17 anonim ***** válasza:

Vedd észre, hogy már elhagytak.

Csak nem mindenki tudja ezt nyiltan kimondani.

Akkor van az ilyen, próbáljuk meg mégegyszer dolog.

Semmi értelme halogatni.

2010. szept. 20. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

honap találkozok vele hogyna tudom kiszedni belőle az igazságot?amit mégha nemis mer kimondani?

nemlesz má ujra szerelmes?nem létezik ilyen?kis hullámvölgy és ujra minden jó?

2010. szept. 20. 16:05
 6/17 anonim ***** válasza:
Ezek szerint ő nem örökre tervez.A szerelmet nem lehet erőltetni.Légy olyan mint a kapcsolatotok elején.
2010. szept. 20. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 xszemyx válasza:
Én lány vagyok, 19 és én is ebben a helyzetben vagyok. 2 éve vagyok együtt barátommal, de már nem érzem azt mint régen. Ellenben én MEG SZERETNÉM OLDANI a helyzetet. Idézzetek fel régi szép emlékeket, esetleg vidd el helyekre ahol jól éreztétek magatokat. Emlékeztesd, hogy nagyon szereted, ő a mindened és nem szeretnéd elveszíteni. Ha nem tettél ellene semmi rosszat, akkor utálatról szó sincs, tehát könnyebb a helyzeted. Viszont arra vigyázz, nehogy más lépjen az életébe, valaki új, aki megmozgatja a fantáziáját. Ne telepedj rá, csak tölts vele minél több időt olyan tevékenységekkel, amiket az imént írtam. Szurkolok :))
2010. szept. 20. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
xszemyx köszi a válaszod!a tulzott nyomulás sem nyerő aput megkérdezve de ha nem keresem akkor meg lehet hogy azt hiszi nemérdekel má..soha nem tettem semmi rosszat ő sem.igy nem érhet véget egy kapcsolat:S
2010. szept. 20. 16:10
 9/17 xszemyx válasza:
Remélem sikerül megoldanotok. Nagyon drukkolok, és ha nem vagyok önző akkor részben magunknak is :$ :)
2010. szept. 20. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
xszemyx sokszor ideges rám és azt mondja sokszor szivesebben lenne egyedül!mit csináljak szerinted is kidobott má?vagy csak hullámvölgy?olyan rosszul érzem magam napok óta:S
2010. szept. 20. 16:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!