Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőmmel 3éve járunk és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőmmel 3éve járunk és ő most azt mondta má nemolyan jó mint eddig? Kértem hogy próbáljuk meg és minden újra jó lesz! Hogyan segítsek hogy újra belémszeressen? Nem birnám feldolgozni a szakitást! 20éves vagyok örökre tervezem vele!

Figyelt kérdés
hogyan tudom meggyőzni hogy melletem a helye hogyan legyek újra vonzó neki?
2010. szept. 20. 15:40
1 2
 11/17 xszemyx válasza:
Teljesen magamra ismerek ebből. Én is sokszor ideges vagyok a páromra/miatta, de ettől függetlenül szeretem. Szerintem addig nincs vége, amíg egyértelműen a tudtodra nem adja, és még utána sincs minden veszve, írtam hogy próbáld felidézni neki/vele a múltat, hátha az érzéseit is újra átéli, amiket akkor érzett irántad (és ne felejtsd el, valószínű még most is érez vmit, csak össze van zavarodva)
2010. szept. 20. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
xszemyx nagyon örülök h te átlátod.nemértem mit érezhet nagyon nagyon szerelmesek voltunk első kapcsolat stb de lehet h összevan zavarodva.nem hinném h neki más élet kéne ő egy hüséges gyönyörű csajszi.de legutobb elmentem tőle éjjel mert mondta h most nem kiván nem oylan jo mint az elején és igy bucsuztam el.de nembirnám ki ha vége lenne egy nagyon nagy törés lenne!
2010. szept. 20. 16:21
 13/17 xszemyx válasza:
Vedd számításba hogy mi lányok se vagyunk egyformák. Lehet hogy neki más a problémája, de én úgy látom hogy hasonló az enyémhez. Én is küldtem már el páromat, hogy most nem kívánom, hagyjuk a dolgot, megértett, persze rosszul esett neki. Szerintem ha felidézitek a múltat (mert 3 éve csak együtt van veled, nem hiszem hogy csak múlatta az időt vki mellett) akkor nagy esély van rá, hogy megoldódik a kívánós dolog is. Légy vele türelmes, és kérlek írdd meg hogy hogy ment a dolog, mi sült ki belőle. Légy pozitív, ne veszítsd el a reményt pár csata kudarca miatt !! :)
2010. szept. 20. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
xszemyx adj egy email cimet nekem léccike irok neked este ha hazaértem!ott kérlek segits nekem.örülök h vannak ien emberek mint te:)köszönöm szépen este kérlek segits
2010. szept. 20. 16:36
 15/17 xszemyx válasza:

e-mailben elküldtem a címem, de ide is leírom: xszemyx@vipmail.hu

egy kalappal ;)

2010. szept. 20. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Szerintem, próbáld meg...

Mégpedig azért, hogy később elmondhasd Te mindent megpróbáltál.

Amúgy meg, amikor az ember ilyen kétségbeesett helyzetben van, úgysem hiszi el amit a kívülálló mond. Csak ha már maga is megtapasztalt ilyet.

2010. szept. 20. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Ha tényleg ennyire szereted, akkor küzdj érte. Van ilyen, hogy hullámvölgybe van a kapcsolat. Lepd meg valamivel, keltsd fel újra az érdeklődését! Szurkolok!
2010. szept. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!