Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi idő volt nektek feldolg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő volt nektek feldolgozni egy szakítást?

Figyelt kérdés
Főképp ha sok éves kapcsolat volt.
2012. márc. 22. 10:03
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

sok évesből nem tudok nyilatkozni, de majd egy éves kapcsolatról igen.

annyit tegyünk hozzá, hogy tényleg szerelmes voltam...és nemcsak dugni jártunk össze, mint sok msotani kapcsolatban...


nekem nagyon sokat segítettek a barátaim...és egy másik lány, akivel régebben jóban voltam, és össze is jöttünk...Ő is szakítás után volt, én is...és így kiegészítettük egymást..:)

persze érzelmek nemigen voltak/vannak inkább csak baráti kapcsolat, baráti szeretet van, nameg csók, és ugyan szecmég nemvolt, de érik..:P

2012. márc. 22. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
2 hét
2012. márc. 22. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Hónapok.
2012. márc. 22. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Volt rövid kapcsolatom,amin több év volt,mire túltettem magam.Volt hosszú 2éves,amin pár nap alatt túl voltam...
2012. márc. 22. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 szundimano ***** válasza:
sok éves? 16 év után,mert 17 éves korom óta ismerem .én kértem a válást június óta és még mindig ... de lehet csak azért mert a válás folyamán mindennek lehordott...pedig 2 közös gyerekünk van és tudja,hogy senki sem nyúlt hozzám ameddig ki nem léptem a házból a gyerekekkel...
2012. márc. 22. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
2 éves kapcsolatot 3 nap (olyan is volt) 4 éves kapcsolatot 3 éve sem tudom teljesen lezárni....
2012. márc. 22. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
0%
Egy egészséges fiatal ember 2 hét alatt fel kell tudja dolgozni a szakítást. (a tragikus elválásokhoz természetesen ennyi nagyon kevés)
2012. márc. 22. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
4 éves kapcsolat után még most is érzek valamit,nem volt könnyű elfogadni de sikerült.A baj mostmár az h nem tudok bízni másban.
2012. márc. 22. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
hát ez sok mindentől függ. milyen viszony fűzött hozzá, vagyis mennyire volt mély a dolog, mennyit voltatok együtt, nekem általában nagyon nehezen megy az ilyen, sajnos átmentem már rajta párszor. legutóbb egy két hónaposat kb. félévembe telt, mire feldolgoztam úgy ahogy:D mondd rám, hogy beteg vagyok vagy akármi, egyszerűen annyira szerettem, aztán rájöttem, hogy értelme nem volt és hogy milyen..
2012. márc. 22. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Hát ezt tényleg helyzet függő. Az első másfél éves kapcsolatomat évekig tartott. Ezek alatt az évek alatt volt egy másik másfél éves, na azt semeddig, mert őt sosem szerettem igazán, végig az exem hiányzott. Most három év után lassan 2 hónapja, hogy szakítottunk. Szenvedek, mint a kutya, eszemben sincs, hogy az eddigi jól bevált megoldásomat alkalmazva pasizásba fogjak vagy ilyesmi. Igazából még azon a részen sem vagyok túl, hogy reménykedek, hogy lehet még belőle valami.
2012. márc. 22. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!