Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan érzem magam könnyüvérü...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan érzem magam könnyüvérünek? 18/L

Figyelt kérdés

A pasim(20) tegnap annyira puszilgatta a nyakam, a hátsóm fogdosta, melleim fogdosta, magához húzott hogy olyan jó volt, ezért benedvesedtem.

Én még szüz vagyok, ezt tudja ö is. De olyan jól esett amit csinált hogy irtóra megkivántam öt. Pedig még nem szeretnék lefeküdni vele, túl korainak tartom, hisz mégcsak kb. 1hónapja vagyunk együtt.

Tegnap este csinált elösször igy velem, a metróban(!) (amikor mindenki kiszállt) :DD.

Tetszett, de most valahogy mintha könnyüvérünek érzem magam :/

Jogos az érzés mert mégcsak 1hónapja vagyunk együtt?

Vagy ez normális hogyha igy "megszeretget"-"megfogdos"? :D


(Nem volt még rendes kapcsolatom, ezért lehet hogy most hülyének néztek, de lécci komoly válaszokat)


2012. márc. 13. 11:00
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
50%
Én is benedvesedtem ilyentől, CSAK NE A METRÓBAN csináljátok, hanem otthon! Jó??
2012. márc. 13. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Azért gyulladnak ki mostanság ennyiszer a szerelvények... Ejnye fiatalok:D
2012. márc. 13. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

3. válaszolónak:

Miért olyan hihetetlen, ha vkinek 18 v. 20 éves korában van az 1. kapcsolata? Persze, tudom, manapság már az a divat, ha 12 évesen meg volt a fél város vkinek. De nem biztos, h. ez a normális.

2012. márc. 13. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Mentek a felpontozások a hasznos válaszokra :)
2012. márc. 13. 13:10
 15/19 anonim ***** válasza:

Nem, nem vagy könnyűvérű, normális fiatal nő vagy.


Nem lehet, hogy csak azért érint téged ez kellemetlenül, mert a metróban kezdete, és nem valami meghitt helyen?

2012. márc. 13. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

Még korainak tartom hogy lefeküdjünk egymással, mivel (mint ahogy irtam fenn is) még csak 1hónapja vagyunk együtt.

Nem érint nagyon kellemetlenül ha fogdos, csakhát én is megkivánom öt, de még visszakell tartanom magam :/

2012. márc. 14. 00:18
 17/19 anonim ***** válasza:
amúgy miért is kell visszatartanod magad? az elfojtások nem jó dolgok...
2012. márc. 14. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Mert mégcsak egy hónapja vagyunk együtt. Korai lenne szerintem ha már most lefeküdnénk. Ö nagyon kiván már engem, megtudna enni, amikor engem is beindit akkor már én is irtóra kivánom. De még nem tehetjük meg!
2012. márc. 14. 00:31
 19/19 anonim ***** válasza:
De nem az idő számít... Szeretitek egymást, együtt vagytok, kíván, felizgulsz rá... Szerintem történjen meg, ne napokat számolgassatok formálisan! Hajrá :)
2013. febr. 7. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!