Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm jogosan hányja a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm jogosan hányja a szememre? Kinek van igaza?

Figyelt kérdés

Elmentem bulizni, és nem mondtam el neki, még akkor sem mikor már tudtam hogy tudja mert mondta, hanem végig tagadtam.DE mondta hogy inkább a buliképeknek hisz mint nekem!

Azóta folyamatosan sok apró mondatban elejti hogy nem szeretné ha még egyszer hazudnék neki, és hogy az megy el a másik nélkül bulizni aki megakarja csalni na és szerinte én azért titkolózok.

Mondta hogy nem szeretné ha mostanában mennék nélküle hívjam őt is, mert még soha nem hívtam magammal, csak nagyon régen!

De nem tudom, igaza van??Ti hogyan vélekedtek erről? Kinek van igaza?


2012. febr. 25. 21:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a barátnődnek van igaza. Nem volt szép tőled, hogy hazudtál neki. Ha nincs rá okod, akkor ne titkolózz, és legfőképp ne tagadd le, ami megtörtént. Legközelebb, ha mész bulizni, kérdezd meg, hogy van-e kedve neki is menni. Így biztos nem lesz veszekedés. :)
2012. febr. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
97%

én nem tudnék megbízni többé a barátomban ha a képembe hazudna

el kéne gondolkodnod

2012. febr. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
hát megértem a lányt, mégis honnan tudja, hogy nem-e csalod meg. Tényleg nem csalod meg? 14/L
2012. febr. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Neki van igaza. Mi a csudának tagadsz? És még neked áll feljebb, hogy a barátnőd a képeknek hisz? Ha egyszer bulifotók vannak rólad... Te hazudozol. Teljesen jogosan hiszi, hogy azért kamuzol neki, mert félrekacsintgatsz.
2012. febr. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A barátnődnek nagyrészt igaza van. Talán azt az egyet leszámítva, hogy a motivációd is megmondta mindenben. Ha komolyan gondoljátok a párkapcsolatot, akkor teljesen normális, hogy tudjon róla, ha bulizni mész. Nyilván nem kell minden részletről beszámolnod.

Az, hogy nem szólsz, mert nem tartod fontosnak, még csak-csak belefér, de titkolni mi értelme van, ha nincsenek hátsó szándékaid?

2012. febr. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi távkapcsolatban vagyunk,szóval párom néha elmegy másokkal úgy,hogy nem tudok róla(bár ők inkább csak beülnek valahova,nem konkrétan buliznak,de utána el szokta mesélni,hogy ezzel,meg ezzel találkoztak),szóval én ezen nem akadnék ki...viszont ha a képembe hazudna,azon már igen...minek kellett tagadnod?Nem értem,talán csináltál a buliban valamit,amit el akartál titkolni előle,vagy mi?Szóval szerintem a barátnődnek van igaza...
2012. febr. 25. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!