Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan érzem magam könnyüvérü...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan érzem magam könnyüvérünek? 18/L

Figyelt kérdés

A pasim(20) tegnap annyira puszilgatta a nyakam, a hátsóm fogdosta, melleim fogdosta, magához húzott hogy olyan jó volt, ezért benedvesedtem.

Én még szüz vagyok, ezt tudja ö is. De olyan jól esett amit csinált hogy irtóra megkivántam öt. Pedig még nem szeretnék lefeküdni vele, túl korainak tartom, hisz mégcsak kb. 1hónapja vagyunk együtt.

Tegnap este csinált elösször igy velem, a metróban(!) (amikor mindenki kiszállt) :DD.

Tetszett, de most valahogy mintha könnyüvérünek érzem magam :/

Jogos az érzés mert mégcsak 1hónapja vagyunk együtt?

Vagy ez normális hogyha igy "megszeretget"-"megfogdos"? :D


(Nem volt még rendes kapcsolatom, ezért lehet hogy most hülyének néztek, de lécci komoly válaszokat)


2012. márc. 13. 11:00
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Ne érezd magad könnyűvérűnek. Én is elmúltam már 20, kb. 2 hete van barátom (1. kapcsolat), és mikor megcsókol, és átölel, én is benedvesedek. Ez nem könnyűvérűség.
2012. márc. 13. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Normális.
2012. márc. 13. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
10%

Hogy néztek ki, hogy csak 18 meg 20 évesen van barátotok?

Vagy ti vagytok azok a "k*rva jól nézek ki, billegetem magam az utcán, műköröm/fokhagyma segg/macskanadrág/műhaj és közben még nem volt egy normális kapcsolatotok sem típus?


Egyébként nem ettől lesz valaki könnyű vérű...majd ha naponta mással kefélsz akkor jogosan érezheted majd ezt.


23N

2012. márc. 13. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
teljesen ok a dolog, nincs semmi könnyűvérűség:)
2012. márc. 13. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat :)


Utolsó: Én/Mi(hadd szóljak már a többiek nevében is) csak simán normálisak vagyunk, s egy komolyabb kapcsolatra vártunk, nem jöttünk minden jöttmentel össze! Én, személyszerint, nem vagyok csúnya, pasim megörül értem, szóval :P

2012. márc. 13. 11:19
 6/19 A kérdező kommentje:
* nem utólsónak szólt a válasz, hanem 3.válaszolónak, bocsesz :D
2012. márc. 13. 11:20
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Dehogyis. Ez normalis, biologiai reflex, olyan mint mikor nekunk "felall".

Konnyuveru max akkor lennel ha elsore hagytad volna magad, de meg akkor se biztos, mert az oszinteseget sokan osszekeverik a konnyuveruseggel.

2012. márc. 13. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 Shai-Hulud ***** válasza:
100%

Hát igen, van olyan is, aki azt érzi normálisnak, ha egy lányon már 14 éves korában átment két futballcsapat...


Én nem osztom a véleményét.


Ne érezd magad könnyűvérűnek, teljesen normális dolog, ha megkívánod a fiút, aki igencsak hatásosan felizgat. Ebben semmi kivetnivaló nincs. (Emellett örülök, hogy van még olyan lány, aki 1 hónap után még korainak érzi, hogy lefeküdjön egy fiúval. Mostanában ez elég ritka...)


Pedro

2012. márc. 13. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 Zitka ***** válasza:
100%

Miért lennél könnyűvérű? Akkor lennél az, hogyha minden srácnak engednéd, hogy ezt csinálja veled.

Az meg teljesen normális, hogy kívánod a barátodat, és ő is téged.



22/L

2012. márc. 13. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy könnyűvérű. Ő a barátod. Nem a barátod barátja:D Ha vele is hasonló történik mi közben még kapcsolatban vagy, na akkor kezdheted könnyűvérűnek érezni magad:)

Amiről te beszélsz az teljesen normális, hétköznapi dolog. Így természetes:)

2012. márc. 13. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!