Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Jogosan esik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Jogosan esik ez rosszul?

Figyelt kérdés

16/L vagyok, barátom 15/F, 4 hónapja járunk. Egy iskolába járunk, így minden nap találkozunk, de csak SULIBAN!

Hozzánk sajna nem jöhet. Én sose kértem, hogy én menjek át hozzá, hanem, hog többet kellene kettesben lenni. Talán, ha egy hónapban 2x vagyunk kettesben együtt...

Minden szünetben együtt vagyunk, de volt, hogy már ott is alig beszéltünk. Ma egyszer se jött ki, oda se jött hozzám....erre írt egy üzenetet miután hazaért, hog beteg vagyok-e? Írtam neki, hogy ha nem tűnt volna fel, voltam ma iskolában, ennyit erről...Én csak több kettesben töltött időt kérek, tőlem lehetne az is, hogy suliban nem vagyunk együtt, de többet kettesben. Vagy nem engedik el, vagy már nem tudom....És most ez is, észre se vette, hogy nem vagyok iskolában, azt hitte beteg vagyok.....


2012. márc. 1. 14:07
 1/9 anonim ***** válasza:
Sok-sok hasonló kérdésre hasonló válasz: Vége. Finoman lapátra tettek.
2012. márc. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem tett lapátra, mert szeret, és ezt tudom. Tényleg az otthoni dolgok miatt mondta le. Meg suliba is mindig odajön, ha egy napig nem beszélünk hiányzom neki. De ez mégis rosszul esik.
2012. márc. 1. 14:11
 3/9 anonim ***** válasza:
mit szólt arra hogy többet akarsz kettesbe lenni vele?
2012. márc. 1. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hát egyszer úgy volt, hogy majd változtat rajta(suliba is elhanyagolt). Utána találkoztunk, suliba nagyon kimuatta, hogy szeret, megvárt,a ztán most ez. Egyik nap megint megvárt, de az, hogy lekísérem a vonatállomásig(15 perc kb) az szerintem nem elég....Én színötös vagyok, napi 4 órát tanulok, de ha kell rááldozok egy órát a tanulásból...
2012. márc. 1. 14:20
 5/9 anonim ***** válasza:
De könyörgöm, 15 éves. Kedvel, de tuti nem szerelmes. 16 évesen minek neked ez a nagy szerelem? Rossz a családod vagy mi? Inkább élj!
2012. márc. 1. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Hát, a családomat ne sodorjuk ide inkább.:) Sok lelki problémám volt.

Szeretnek engem, de ez hosszú.

De nem lehet az ember szerelmes kamaszkorban?:) Olvastam pár helyen, hogy van aki leéli vele az életét. Lehet, hogy ritka, de na.:)

2012. márc. 1. 14:27
 7/9 anonim ***** válasza:
Ismétlem. Lapátra tettek. Ha gondok vannak náluk, akkor annál inkább veled akarna lenni. Ne edd meg a szövegünket, amit magyarázkodásnak szoktunk mondani.
2012. márc. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem lapát ez, csak arról van szó, csak elég egyoldalú a felállás. Amikor érzelmekhez van kedve, odamegy, ha nincs olyan hangulata, akkor meg sz*rik a fejedre. Ha el akarsz érni valamit, akkor határozottság, egyenesség. Lehet, hogy nagy veszekedéseket fog szülni, az is lehet, hogy vége lesz. De az is lehet, hogy felfogja, hogy ez így nem igazságos, akkor meg jobban odafigyel rád.
2012. márc. 1. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy túlságosan adod a hercegnőt és nem jön le neki, hogy el kellene hívjon magához. Nem hiszem, hogy nemet mondana, ha közölnéd vele, hogy el akarsz menni hozzájuk!
2012. márc. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!