Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan esik rosszul ez?

Figyelt kérdés

4 hónapja van barátom, eddig nagyon jól megvoltunk. Péntek este összeült a baráti társaság egy kicsit, ott volt egy srác, aki elkezdett velem flörtölni, mondta a szépeket nekem. A barátomnak szóltam, ő rám bízta a dolgot, hogy ő nem szól bele mert abból verekedés lesz. A srác elmondta nekem, hogy a barátom pár évvel ezelőtt lefeküdt a srác barátnőjével. (de akkor már szakítottak) én erről semmit nem tudtam és ez esett aa legrosszabban. A srác pedig elvileg direkt adta vissza ezt a barátomnak, mert nem tudja még mindig feldolgozni a múltat. Ez egy régebbi történet, én csak pénteken tudtam meg, nekem még új.

nem tudom hova tenni ezt, de érzem hogy rosszul esik.


2011. márc. 13. 15:53
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem. NEKED mi esik rosszul ebben a sztoriban?


Mert a párodnak rosszul eshetne, hogy flörtöl veled egy pasi. A pasinak rosszul eshetne, hogy a párod lefeküdt a barátnőjével (bár ha szakítottak már akkor, akkor köze hozzá nem sok van..).


De neked voltaképp mi is a bajod?

2011. márc. 13. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
84%
A srác gusztustalan és gyerekes,hogy a barátod előtt tette a szépet,a barátod meg nem éppen férfias,hogy nem állította le.De Te jól tetted,hogy ellenálltál (nyilván,hiszen szereted a barátodat)! Az,hogy rosszul esik,érthető,de akkor még nem voltatok együtt a barátoddal,a bosszúálló hülyegyerek meg magát járatta le azzal,hogy tette neked a szépet. Ne rágódj ezen,felesleges, szerintem ülj le a barátoddal,és mond el neki,hogy mit érzel,az a legtisztább.
2011. márc. 13. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Mi esik ezen rosszul? Vagy azt gondolod,hogy a párodnak kötelessége lett volna minden előtted levő kapcsolatáról beszámolni neked?

Inkább a barátodnak eshetne rosszul,hogy nem állítottad le a srácot,aki flörtölt veled.

2011. márc. 13. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek az első válaszolóval.

A barátodnak mit kellett volna tennie? Felnőtt vagy, ezt a helyzetet segítség nélkül is tudod kezelni. Nem arról volt szó, hogy rád támadtak és segítenie kellett volna - akkor jogos lenne a bántódás, hogy nem védett meg.

Ha a férjem ilyen helyzetben kakaskodna, nekem az esne rosszul, mert úgy érezném, hogy gyerekként kezel, aki képtelen megoldani egy helyzetet önállóan.

Ha ütnek, akkor persze, próbáljon megvédeni, mert ő erősebb fizikumú, de egy szócsatát egyedül is megoldok.

2011. márc. 13. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
csak nem tudtam hova tenni a történetet. Nagyon óvatos vagyok, csalódtam már eleget a férfiakban és most nem akarok.
2011. márc. 13. 16:03
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Dehát miben csalódnál? Abban, hogy most kiderült, a párod már évekkel ezelőtt is élt nemi életet mással? Ennél nagyobb csalódás ne érjen az életben.
2011. márc. 13. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Honnan tudta volna az a szerencsétlen, hogy összefuttok az ex lyuk sógorával? Névszerint fel kellett volna sorolnia neked, hogy kikkel feküdt le te előtted? Ugye ezt nem gondoltad komolyan?

Abszolúte nem jogos a felháborodásod.

2011. márc. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
öööö lehet hogy én vagyok hülye de mi esett rosszul?
2011. márc. 13. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az amit leírtál az a múlt,neked is volt múltad nem!Ne legyél gyerekes
2011. márc. 13. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Erre neked azt kellett volna mondanod, hogy oké,és??az akkor volt,most most van és én vagyok neki és kész. A srác direkt szét akar titeket szedni. Nem tom neked mé esik rosszul am.....mit hittél,h szűz volt a pasid előtted v mi??? nem értem....:S

Ezzel ne foglalkozz,me felesleges,ha a barátoddal akarsz maradni!

2011. márc. 13. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!