Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » GYönyörű ajándék volt. és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

GYönyörű ajándék volt. és most jogosan érzem rosszul magam?

Figyelt kérdés
Egy fiuval 1 honap 28 napig jártam és én zsakitottam vele erre ő a 3-ik napon amikor kerek kéthonapja lettünk ovlna egyutt virágküldő szolgálattal küldött eg y nagyon szép 7 vörös rózsából álló körcsokrot én felhivtam és megköszöntem de viszont lelkifurdalásom van és szarul érzem magam ha találkozok vele mert ugyérzem hogy tartozok neki...azóta is joban vagyunk ő zseret lén is zsertem de már megszokásbol és enm szerelemből...ő 18 én 15 a barátnőim azt mondták ha ilyet kaptak volna rögtön visszamennébnek hozzá mert ritka az iylen srác aki ennyire szeret valakit és ez tényleg igy van nála jobbat bnem találnék belősre de külsőre nem tetszik sztem nem néz ki jol és széggyellem is kicsit ezért nem tudok járni vele
2009. okt. 24. 23:50
 1/6 anonim ***** válasza:
49%
Mi van ma csak diszleksziások tudnak kérdezni? A külső meg nem minden, ha csak ez a baj. Majd később megtanulod. A pénztárca az számít, meg a fuksz:)
2009. okt. 24. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Alig két hónap alatt megszokás? Hmm..érdekes. Olyankor általában még lángol minden, és rózsaszín köd van.

Egyébként igen, erre majd később magad is rájössz, hogy a dolgok döntő többsége nem a külsőn múlik. Ha valakinek "szép" a belsője (bocsi, nem tudom jobban megfogalmazni), és emiatt szereted, a külsejét is szebbnek látod. Az én barátom sem egy Don Juan, de mivel imádom, szeretem, nekem ő a legszebb...

A helyedben kapálóznék a srácnál, hogy bocsásson meg...aki ilyen gesztusra képes...hát le a kalappal előtte.

2009. okt. 25. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Tudom ,hogy nem a külső számit sok helyes fiúból választottam ki pont őt épp azért mert tudtam hogy nem csak kihasználni akar mint éppenséggel az a többi aki helyes de iszonyat bunkó....és ezért jártam vele: a belső számít alapon...de rájöttem hogy ez nekem igy mégsem jó....és igenis számit az hogy az ismerősők elé merjek vele menni...és tudom v.szinű bennem van a hiba mert mindenki ezt mondja....De hát basszus még csokolózni sem tudok vele akkora orra van most nem arról van szó hogy olyan nagyon csunya mert az ősszhatás jó meg pénze is van de idegesit hogy ott a többi helyesebb akivel járhatnék de viszont ők nem fognak igy szeretni...és mindenki aztmondja hogy visszafogom még sirni őt..dehát nem akarok megint visszamenni hozzá mert igy is ugy szakitottunk hogy ő mis sirt meg én is szoval..meg arrol nem is ebszélve én még fiatal vagyok élevzni aakrom az életet és enm lekötni magam
2009. okt. 25. 00:06
 4/6 anonim ***** válasza:

Hát én sem vagyok öreg, ha innen nézzük a helyzetet (19/L)

De ahogy olvasom, vágod te a helyzetet. Figyelj, azt gondolom, h te már eldöntötted, h mit akarsz csinálni (keresni egy jó pasit, aki kihasznál), akkor nem hiszem, h bárki tanácsára kíváncsi lennél. Ha te így érzed jól magad, csináld, senki nem tart vissza!

Őszintén kívánom, hogy ne legyen részed sok csalódásban! :)

2009. okt. 25. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem spájzold el magad legalább két évre a pasizás terén. Jól látod, hogy a helyes srácok általában önzők, és csak kihasználnának Én kerültem őket, és nagyon jól tettem.

A férjem eleinte nekem sem tetszett. Ahogy egyre inkább megtetszett belülről, úgy tetszett meg kívülről is. Most úgy látom, hogy a kinézete az átlagosnál valamivel jobb. Férfiasabb, mint akkor volt. A szerelem szépíti meg a másikat a szemedben.

Ha ez a srác sehogy sem tetszik, és az idő meg a szerelem sem szépíti meg a szemedben, és belül ellenállást érzel, ne erőltesd. Elveszed az éveket tőle és magadtól. Az ilyen ellenállások nagyon ki tudnak jönni később az ágyban, blokkolják a szexuális folyamatot.

Ma mindenki borzasztóan siet a kapcsolatok terén. Nekem egy év kellett, hogy beleszeressek a férjembe (17 voltam ekkor), majd két év viszonzatlan szerelem után ő lépett. Ne legyen átjáróház az életed. De ne is köss ki nála, ha neked nem jó. A szabadság is egy jó állapot.

2009. okt. 25. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem értem, hogy hogy tudtok olyan pasival összejönni aki nem tetszik??? Nekem ez magas. Az én párom egy álom volt mikor megláttam, annyira örültem neki mikor odajött, hogy a nyakába ugrottam. Interneten ismerkedtünk meg, megbeszéltünk egy randit, a barátnőim meg jól rám ijesztettek, azt hazudták, hogy ők ismerik ezt a srácot, az egyikük randizott vele és iszonyat ronda, nagy kigyúrt, hosszú göndör haja van és világít a szájában a negró. Én próbáltam finoman puhatolózni a srácnál, kérdeztem göndör haja van e mire írta, hogy igen. Húú basszus ez tényleg az! Gondoltam mégis elmegyek a randira ha már meg ígértem, nem lenne szép tőlem ha átverem. Remegő lábbak mentem el a helyre ahová megbeszéltük a randit. Leültem a padra és vártam Quasimodo-t, akkor megláttam egy nagyon helyes srácot a szemben lévő padon. Fel állt oda jött és azt mondta szerintem rád várok. Egyből a nyakába ugrottam, úgy örültem neki. Kicsit fura volt neki a lelkesedésem, ezért elmeséltem neki, hogy a barátnőim hogy beszívattak. Néha még most is jókat nevetünk ezen a sztorin.

Szerelem volt első látásra, azóta is imádjuk egymást és 3 hónapja már 3-asban vagyunk a kisfiunkkal :)

Nem tudom mit kezdtem volna magammal ha igaz lett volna amit a barátnőim kitaláltak, de szerintem biztos nem itt tartanánk.

2009. okt. 25. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!