Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom nem akar velem eljönni nőgyógyászhoz! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Eleinte még igen támogatta, hogy kellene egy rutinvizsgálat most úg érzem hogy rászánom magam, erre kijelenti, hogy ő nem tud velem eljönni és nem érdekli, csak gyors legyen meg. Nekem szükségem van a támogatására... 17/l
2012. márc. 7. 19:22
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:

"ám a nők sem mennek elkísérni a pasijukat urológiára!! "


Ha megkérne a párom, hogy kísérjem el, mert neki ez fontos, akkor igen is elmennék vele! Mert nekem nem kerül semmibe, őt boldoggá teszem és kész.

Szerintem ez lenne a normális.

2012. márc. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
Figyelj, szerintem a barátodnak fingja sincs, hogy hogyan zajlik ez a vizsgálat. Ő vélhetően azt hiszi, hogy bementek ketten a rendelőbe, ott mindkettejük (orvos és a barátod) szeme láttára félmeztelenre vetkőzöl, majd az orvos megvizsgál Téged. Szerintem nem akarja látni, hogy "turkál" valaki Benned. Mondd el neki, hogy ez nem így megy, hanem nem is fogja látni konkrétan a vizsgálatot stb. stb. Problem solved:D
2012. márc. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
Esküszöm nem értem, miért kell mindent túlreagálni.Engem sem kísért el a barátom a nőgyógyhoz sosem, mert egyszerűen nem bírt abban a tudatban kinn ücsörögni a váróban, hogy egy vadidegen f@szi, egy ajtónyira tőle a barátnőjében matat.Kis megértés azért a nők oldaláról sem ártana.Egyébként meg nem fog belehalni, ha egyedül megy el.Én is 17 vagyok, és mégis el tudok menni egyedül, akkor is ha tudom, hogy kellemetlen.És persze, nekem is jól esne, ha ott lenne a párom, de ha nem akar nem fogom ráerőltetni.Oké, hogy nekem fontos, de fel kell tudnom fogni, hogy ő nem akarja és kész.Amúgy szerintem nem kéne ezt a problémát olyanokhoz hasonlítani, mint az évforduló meg a családi összeülések, mert ez már a bolhából elefánt effektus.Nem annyira nagy dolog egy sima nőgyógyászati vizsgálat.
2012. márc. 8. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:

Mert egy évforduló nagy dolog? Ugyanolyan nap, mint a többi. Nem mindegy, hogy melyik nap mész el egy romantikus vacsorára? Egy héttel előbb vagy később, kit érdekel?


Szerintem ez nem túlreagálás. Mindenkinek más a fontos. A kérdezőnek ez a vizsgálat. Attól, hogy neked ez egy tök természetes és egyáltalán nem kellemetlen dolog, attól még másnak az lehet.

Biztos van olyan dolog, ami neked fontos, a kérdező szerint meg egy kis túlreagált baromság.


Az alap probléma még mindig adott. Van a kérdező számára egy fontos dolog, a pasija meg szarik rá. Mindegy mi az, ez az alap probléma.

2012. márc. 8. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:

Senki nem erőltethet rá a párjára semmit,ha az nem akarja!! Ha nem akar menni,nem megy. Tiszteld a döntését! Nem uralkodni kell a másik felett..

Még jó,hogy nem jöttetek egyből azzal,hogy ha nem megy el akkor "nem is szeret igazán". A szeretet arról szól,hogy hagyod magad zsarolni???

Ilyen önző felfogással rég találkoztam.

2012. márc. 9. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!