Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom nem akar velem eljönni nőgyógyászhoz! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Eleinte még igen támogatta, hogy kellene egy rutinvizsgálat most úg érzem hogy rászánom magam, erre kijelenti, hogy ő nem tud velem eljönni és nem érdekli, csak gyors legyen meg. Nekem szükségem van a támogatására... 17/l
2012. márc. 7. 19:22
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:

Mondd meg, hogy ez fontos neked. Miért nem tud veled elmenni? Miért mondja azt, hogy nem érdekli, csak gyorsan legyen meg?

Miért mennél orvoshoz, csak rutin vizsgálatra?

2012. márc. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
100%
Menj el anyáddal (azért van) Vagy valamelyik barátnőddel.
2012. márc. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
100%
Hát nekem meg sem fordult még a fejemben, hogy a barátomat elvigyem. Mit gondolnának a váróban? Kapásból azt, hogy terhes vagy. Meg minek üljön ott? Ne fáraszd ilyenekkel...19/L
2012. márc. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
100%

"Miért mennél orvoshoz, csak rutin vizsgálatra?"

Mert nem árt évente rákszűrés illetve az első együttlét után 1-2 héttel is fontos lenne...

Egyébként szerintem is menj el anyukáddal, a barátod meg elég paraszt ha nem képes elkísérni... Gondolom nem 1 időpontról van szó.

2012. márc. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 A kérdező kommentje:
Anyával nem tudok elmenni... Senkim sincs akivel eltudnék menni, csak ő, és az első ilyen vizsgálatom lenne. Nem várhatná el, hogy egyedül elmenjek
2012. márc. 7. 19:28
 6/35 anonim ***** válasza:
100%

Most ebben mi a fárasztás komolyan? A kérdező fiatal, gondolom ez az első nőgyógyászati vizsgálata, természetes, hogy parázik tőle.

Nem hiszem el, hogy ennyit nem képes vki megtenni, hogy ott ül vele pár percet/órát.

Neki hogy esne, ha el kellene mennie vhová, ahol jól jönne a lelki támogatás, és a kérdező szarna rá?

Vkinek az orvosnál kell a támasz, vkinek egy vizsgán. Nincs ebben semmi ciki, a kérdező barátja egy paraszt, ha ennyit nem képes megtenni.

2012. márc. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek eddig! 6. főleg igazad van én is ezt szeretném hogy támogasson
2012. márc. 7. 19:29
 8/35 anonim ***** válasza:
100%

""Miért mennél orvoshoz, csak rutin vizsgálatra?"

Mert nem árt évente rákszűrés illetve az első együttlét után 1-2 héttel is fontos lenne... "

Nagyon jól tudom, hogy milyen időközönként is miért kell vizsgálatra menni.

Csak azért kérdeztem, mert ha pl. a fiú kedvéért tablettát íratni menne a lány, akkor még nagyobb parasztnak gondolnám a srácot, mint így.

2012. márc. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 A kérdező kommentje:
hát ezt is felhozta, de nem akarom már ilyenkor mérgezni a szervezetem
2012. márc. 7. 19:31
 10/35 anonim ***** válasza:
De mit mondott, miért nem szeretne elmenni veled?
2012. márc. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!