Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom nem akar velem eljönni nőgyógyászhoz! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Eleinte még igen támogatta, hogy kellene egy rutinvizsgálat most úg érzem hogy rászánom magam, erre kijelenti, hogy ő nem tud velem eljönni és nem érdekli, csak gyors legyen meg. Nekem szükségem van a támogatására... 17/l
2012. márc. 7. 19:22
1 2 3 4
 11/35 A kérdező kommentje:
a haverokkal mennek valahova.... jó kifogás mi?
2012. márc. 7. 19:35
 12/35 anonim ***** válasza:

ha csak az eszeddel kéne döntést hoznom a helyedben dobnám, hülye bunkó paraszt..

addig ne menj el szerintem, amíg nem derül ki, hogy mi a baja az elkíséréssel..

2012. márc. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
ha ebbe se lelsz nála támogatásra akkor komolyabb dolgokban sem fogsz. keress más pasit.
2012. márc. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:

De alapból úgy volt, hogy megy a haverjaival és később derült ki, hogy akkor mész orvoshoz?

Vagy előbb volt meg a dokihoz az időpont, és utána találta ki, hogy elmegy a haverjaival.

Kérd meg, hogy menjen el veled, úgy sem tart sokáig. Utána mehet a haverjaival ahová szeretne. Azt a fél órát-órát csak kibírják nélküle is.


Alapvetően ez nem lenne egy komoly dolog szerintem, de én úgy vélem, hogy ha már egy ilyen kis dologban sem számíthatsz rá, akkor mi lesz később?

2012. márc. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 A kérdező kommentje:
3 nappal ezelőtt mondta az időpont meg már egy ideje fix. Szóval rá szervezett...
2012. márc. 7. 19:45
 16/35 anonim ***** válasza:

Szerintem sumákol valamit a pasid.

Jobb lenne utána járni ennek az egésznek.

2012. márc. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
0%
menj az anyukáddal,vagy a barátnőddel,de ne akard már elcipelni a srácot,ha valami komolyabb dologról lenne szó mint pl mellé még megérteném hogy szeretnéd hogy támogasson,de egy vizsgálat??
2012. márc. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
nem mellé hanem műtét
2012. márc. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:

Egy vizsgálat, igen. Nem értem ez miért nem lehet vkinek fontos.

Lehet, hogy neked ez olyan, mintha a közértbe mennél, de gondolj vissza a legelső nőgyógyászati vizsgálatodra.

Megmondom őszintén, 17 voltam, de bizony anyám kísért el. Az első igen is elég meghatározó, sokak számára félelmetes élmény.

Nem hiszem, hogy emiatt le kell nézni vkit.


Ha rászervezett, akkor igen is egy tapló szerintem. Ülj le vele, mondd el neki, hogy ez neked fontos, és nagyot csalódsz benne, ha nem megy el veled.

2012. márc. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
0%
na ilyenkor örülök,hogy nő vagyok,és heteroszexuális,mit bírhatnak ki a férfiak,te jó ég..
2012. márc. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!