Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik ilyen fiú?

Figyelt kérdés

Mindig is egy művelt fiúra vágytam... De e mellett legyen kicsit "elvont", fura, már olyan értelemben, hogy kicsit talán zárkózottabb a külvilágtól, és képes felismerni a szépséget az apró dolgokban...Szeresse a természetet.

Tudjon komoly is lenni, de ne mindig... Na és első sorban, hogy értse azt amit mondani szeretnék, és értékelje és érdekelje az, amivel foglalkozom.

Külsőleg nem igazán van elvárásom...Csak az alap dolgok, hogy ápolt legyen, odafigyeljen magára...


Szerintetek létezik ilyen srác? Vagy ez számomra csak örök álom marad?

18/L



2012. márc. 6. 23:11
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

"az élet dolgait nem lehet könyvekből megtanulni..."


Az eddigi 21 évem alatt én még nem hallottam ezt egyetlen ember szájából sem szinte...Kérdező, ezért kapsz egy virtuális ölelést, mert egyszerűen megérdemled! ;)

2012. márc. 6. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
Igen, én pont ilyen vagyok!!
2012. márc. 6. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
Félek pont ilyen fiú nem lesz mivel ez egy idea amit te magadnak megálmodtál az ideák meg tudjuk milyenek csak az árnyékukat látjuk kis világunkban. Hasonló lesz és van is a világban csak ha majd találsz hasonlót adj neki esélyt megmutatni mennyire közeli is az ideálishoz.
2012. márc. 6. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
ez az 'élet dolgait nem lehet könyvből megtanulni' dolog nagyon is igaz, de mondd, mit vársz egy 18-20 éves sráctól, mit tanult volna az élettől eddig? (pláne hogy általában később is érnek mint a csajok, nem egyet ismerek aki ilyen korban agyilag kb 16 éves szintjén áll). szerintem a Te problémád főképp az, hogy érettebb vagy a korosztályodnál, és úgy érzed nem illesz bele oda, ahol most vagy. 2-3 év és tuti nem lesz gáz!
2012. márc. 6. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:

Az én környezetembe olyan lelki-szegény emberek vannak hallod:D (sajnos még a haverjaim jó részének is alulfejlett az emocionális intelligenciája, mondjuk nagyon jó fejek, elfogadom őket olyanok amilyenek)

Művésziségről meg annyit, hogy olyan emberből kevés van.


"értse azt amit mondani szeretnék"

Női kommunikáció olyan hogy sose mondják meg egyenesen a dolgokat hanem -utalgatnak-. Sztem ratyi a női kommunikáció:D Nekem ugyan nem tetszik hogy mindig ki kell találni mire gondolnak, és sose mondják meg a TUTIT! De hát alkalmazkodás is egy kihívás, ez van kész:D


F18

2012. márc. 6. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 lila nyuszi ***** válasza:
Létezik, de szerintem nem ettől lesz normális fickó.
2012. márc. 6. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:

Megértésileg nem erre gondolok:)

Hanem kicsit furán gondolkozom és mondok ki dolgokat...meg nem igen tudok beszélni:) valahogy nem azt mondom ki amire konkrétan gondolok,de nem azért hogy kitalálják, csak nem is veszem észre magamon...de ehhez ismerni kell engem...aki több éve ismer az tudja hogy szinte saját nyelvem van:D

2012. márc. 6. 23:51
 18/25 anonim ***** válasza:
Nekem is van egy ismerősöm, akire nagyon illik a személyleírás :D és hetero és még helyes is :) :D és tudtommal egyedül is van :D:D
2012. márc. 7. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

Létezem.. :)

22/F

2012. márc. 7. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
egy pali sosem fogja megérteni a nőt ezt felejtsd el
2012. márc. 7. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!