Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik ilyen fiú?

Figyelt kérdés

Mindig is egy művelt fiúra vágytam... De e mellett legyen kicsit "elvont", fura, már olyan értelemben, hogy kicsit talán zárkózottabb a külvilágtól, és képes felismerni a szépséget az apró dolgokban...Szeresse a természetet.

Tudjon komoly is lenni, de ne mindig... Na és első sorban, hogy értse azt amit mondani szeretnék, és értékelje és érdekelje az, amivel foglalkozom.

Külsőleg nem igazán van elvárásom...Csak az alap dolgok, hogy ápolt legyen, odafigyeljen magára...


Szerintetek létezik ilyen srác? Vagy ez számomra csak örök álom marad?

18/L



2012. márc. 6. 23:11
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Létezik, de amit leírtál, abból semmi nem igaz. Neked is csak a külső számít, ahogy minden lánynak. Ha nem így lenne, akkor találtál volna már ilyen fiút.
2012. márc. 7. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:

Nem, sajnos ez pont fordítva van....

általában bárki ako hasonló képpen gondolkozik a külsöm miatt szép lassan eltünnek, amint képet látnak rólam:(

2012. márc. 7. 09:53
 23/25 A kérdező kommentje:
Ezért sem merek pl itt sem privát üzenetben írni senkinek, aki itt írt,hogy ilyen szenélyiségű:(
2012. márc. 7. 09:54
 24/25 anonim ***** válasza:
A fenét ezért. Inkább mert a lelked mélyén tudod, h nem ilyen kell neked, és sejted, h a jelentkezők csúnyák. Én is magamra ismertem, de nem írok neked, mert a külsőm miatt nem kellenék.
2012. márc. 7. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 Ájron ***** válasza:
igen létezünk. és bár sokan mondják hogy a mi fajtánk kellene, még is forever alone-ok vagyunk...
2012. márc. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!