Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom nagyon megnéz más...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom nagyon megnéz más nőket és kb minden szembe jövő lány tetszik neki és hangot is ad ennek. Én gondolom túl?

Figyelt kérdés
2 éve vagyunk együtt a párommal. A húszas éveink közepén tartunk. Nagyon zavar, hogy a párom minden nőt megnéz és egytől egyik a legtöbb tetszik is neki, szóvá is teszi, hogy ez a lány nem volt csúnya. Ti férfiak is így csináljátok? Van neki egy lány haverja régről neki meg a hétvégén kétértelmű szavakat mondott. Kérdezte a csajszi hogy oda nyúlhat e (egy pohárért akart a polcra nyúlni) párom mondta neki persze te oda nyúlhatsz a hosszú körmeiddel úgyis régóta ismerjük egymást. Ezek mik? Ezeken csak lazán át kell lendülni?
ma 14:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
73%
Shittesztnek kései, csak neandervölgyi az ipse.
ma 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Jézusom. Ez nagyon gáz!

Egy percig nem lennék vele.

ma 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
61%
Én is megnézem a nőket, de annyi eszem azért van, hogy nem pont az asszonynak mondom, hogy kiről mi jut eszembe :)
ma 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Minden nőt nagyon megnézel?
ma 14:52
 5/12 A kérdező kommentje:
Mert kiről mi jut eszedbe? :D
ma 14:52
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Az első párom ha nem is ilyen erősen, de tett megjegyzéseket más nőkre, utánuk fordult. Teljesen aláásta az önbizalmamat, szakítottunk is később. A férjemről tudom, hogy vannak szép kolléganői, ő sem veti meg a szép nőket, de soha nem néz meg senkit erőteljesen előttem, nem beszél így nőkről és nőkkel, engem viszont rendszeresen dícsér, mert tudja, hogy jót tesz az önbizalmamnak.

Szerintem nem érdemes a pároddal együttmaradnod... Lehet idővel kinövi a prosztóságot, de én nem várnám meg.

ma 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy paraszt

Téged se nem szeret, se nem tisztel

Borzasztoan megaláz téged ezzel a viselkedessel és más nőknek ilyen beszolasokkal

Te nem állsz fel és hagyod ott ilyenkor? Igyekszel jó képet vágni, hogy hehe de vicces a hapsi?

Téged idomit, csak hogy tudd

Hogy veled bármit megtehet

Úgy látom sajnos sikerrel

Szépen kérlek ne állj le többet ilyen suttyoval!

Válaszul a kerdesedre: egyáltalán nem gondolod túl

ma 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

"A párom nagyon megnéz más nőket és kb minden szembe jövő lány tetszik neki és hangot is ad ennek."


Ha neked ez nem tetszik, hangot adsz ennek?

ma 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Mondtam neki, pár hónapig nem csinálta vett visszább de most újra kezdte. Unom már hogy mindent szóvá teszek.
ma 15:36
 10/12 anonim ***** válasza:

Látod ő nem unja, mert nem változtat

Nevelgetheted de úgy tűnik, hiába

ma 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!