Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik ilyen fiú?

Figyelt kérdés

Mindig is egy művelt fiúra vágytam... De e mellett legyen kicsit "elvont", fura, már olyan értelemben, hogy kicsit talán zárkózottabb a külvilágtól, és képes felismerni a szépséget az apró dolgokban...Szeresse a természetet.

Tudjon komoly is lenni, de ne mindig... Na és első sorban, hogy értse azt amit mondani szeretnék, és értékelje és érdekelje az, amivel foglalkozom.

Külsőleg nem igazán van elvárásom...Csak az alap dolgok, hogy ápolt legyen, odafigyeljen magára...


Szerintetek létezik ilyen srác? Vagy ez számomra csak örök álom marad?

18/L



2012. márc. 6. 23:11
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Örök álom, mert ha egy picit is eltér a kívánalmaidtól, már nem jó Neked.
2012. márc. 6. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
van egy ilyen barátom. mindezek mellett még kimondottan helyes is ... és homoszexuális. :/
2012. márc. 6. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:

Nem tudom mi az a művelt. Nem emlékszem már a kötelező olvasmányokra, nem tudom ki volt az USA 12. elnöke, de sok témában olvasok (cikkeket, írásokat) és szeretek mindenféle dolgok törpengeni, filozofálgatni, elemezgetni. Elvontnak hívnak, de igazából erről sem tudom mit gondoljak... máshogy gondolkodom mint sokan mások, szerintem ez még nem elvontság. Ha szimpi lenne egy lány és érdekelne, akkor az is érdekelne, hogy ő mit tart fontosnak, adott dologban mit vél felfedezni, hogy érzi magát a világban stb. Külsőleg meg átlagos vagyok, bár mondták már, hogy jobb annál.

Ja, és rágom a körmöm.


Szóval van ilyen, nem csak én, csak nyitott szemmel kell járnod.

2012. márc. 6. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
ez attól is függ, hogy mi az amivel foglalkozol...?
2012. márc. 6. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:

Kérdés, hogy művelt alatt is pontosan mit értesz. Mert ahogy FankaDeli is -egyébként nagyon jól- mondja:

"A lexikális tudás, tudod sz@rt se ér"...


Ezen pont pontos ismeretének hiányában azt hiszem illik rám a leírás...:)

Szóval ne aggódj, biztos találsz majd valakit aki ilyen!

2012. márc. 6. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
Igen, létezik.
2012. márc. 6. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
Én pont ilyen vagyok.
2012. márc. 6. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok, és még sok ilyen van, csak nehéz megtalálni.
2012. márc. 6. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:

inkább csak álom marad. a fejedben egy általad elképzeld ideál dolgozik, és hogy minden fullra klappoljon az adott illetőben, lehetetlen.


Kénytelen leszel kompromisszumot kötni valamilyen szintig.

és elfogadni a tényt hogy sz*r alakok rohangálnak az utcán, és tökéletes pasi országonként csak 1 van!

2012. márc. 6. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Hát olyanra gondolok,hogy tisztában legyen a mindennapi dolgokkal, és hogy képes felismerni a lehetőségeit...Ilyesmire gondolok, nem arra hogy hány nyelven beszél, hogy ötös tanuló volt e.... mert ezek nagy része felesleges....az élet dolgait nem lehet könyvekből megtanulni...
2012. márc. 6. 23:26
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!