Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Erre hogyan reagáltatok volna?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erre hogyan reagáltatok volna?

Figyelt kérdés

Férjem a fürdőben szerelte be a mosógépet, én a konyhában kaját készítek. Erre elkezd kiáltozni, hogy "zárd el, zárd el!" Szaladok a fürdőbe, hogy mi a baj, mit zárjak el, nézem a csapot, de semmit nem látok, nem értem mi van, hol folyik. Erre elkezd magyarázni, hogy én a konyhában megnyitottam a csapot. Mondom nem, mert kaját csinálok. Erre rákontrázik, hogy de én nyitottam meg a csapot kint, meg hogy hazudok(!) és be is bizonyítja és elkezdett erősködni, hogy nézzem, megmutatja. Hiába mondtam, hogy nem nyitottam meg, egyszerűen kötötte az ebet a karóhoz, meg hogy hazudok.

Persze miután percekig ezt csinálta, teljesen felhúztam magamat és tehetetlenségemben már kiabáltam, ez után meg én voltam a rossz.

Túlreagálom? Most épp nem állok szóba vele, ott tartunk.



ma 15:46
 1/6 anonim ***** válasza:
73%

Nem vagy rossz. Mit reagálnál túl?

Valaki ismételgeti az ellenkezőjét annak, ami történt.

Ha nem hisz neked, mit tudsz csinálni?


Esetleg, talán te alakítottad ki ezt a bizalmatlanságot benne régen, ha hazudtál, letagadtad a valóságot. Történt ilyen?


Ha nem, akkor mit lehet kezdeni olyannal aki leszarja amit mondasz, és a magáét mondja, és hazugnak állít be? Semmit..

ma 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ráhagytam volna, miután azt mondtam, hogy nem én voltam. Most jöhetett ennyi erővel máshonnan is a víz, mit kezdjek el neki magyarázkodni? Nem fogadja el, nem.
ma 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
61%
Nem kéne leülni beszélgetni, hogy mi a valódi probléma köztetek ahelyett, hogy itt kérdezősködsz amikor nem ismerünk titeket?
ma 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Pffúúúúúú, ettől a kérdéstől újra otthon érzem magam anyáméknál :D :D Kedvelem őket, de ebből a szöögből megvilágítva ez a nosztaliga nem egy jó érzés :D
ma 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
48%
Gázláng❗
ma 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

#1 nem szoktam hazudni, ezért én sem értem, miért. Illetve még azt gondolom, hogy makacs, ha valamiről meg van győződve, akkor az úgy van. Például olyanokban is, hogy mondok valamit, hogy szerintem [...], ha szerinte nem, akkor én rosszul tudom, majd valahol olvassa, vagy hallja ugyanazt, amit én már elmondtam, akkor azt elfogadja, aztán úgy adja elő, mintha akkor hallaná először...


De ez most durvább volt, úgy érzem, ez nem egy vélemény-ütközés volt, hanem komkrétan hazugnak nevezett.


#2 Alapjáraton ráhagytam volna, de az "erőszakoskodás", hogy menjek oda a fürdőbe és megmutatja, felbosszantott. Mert valószínűleg (én nem értek hozzá, de gondolom) elő tudta volna teremteni azt a "bizonyítékot", ami szerint úgy jöhetne le, hogy tényleg meg lett nyitva egy csap. De mivel ez nem történt meg, teljesen igazságtalannak éreztem volna, hogy ezzel meghazudtol.


#4 Hát megértem. Egyik legvacakabb érzés, olyantól, akit szeretünk. Nem értem, mi a jó nekik ebben.



#5 Sajnos igen, egyre inkább ezt érzem én is. Bár nem hiszem, hogy tudatos. Ha nem kötne a közös gyerek és/vagy meg tudnám oldani anyagilag, már nem élnénk együtt valószínűleg.

ma 17:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!