Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fontos! Ti mit tennétek, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fontos! Ti mit tennétek, ha így megbántanának?

Figyelt kérdés
A barátom faképnél hagyott egy buliban, csak azért, hogy a haverjaival lehessen, én pedig ott voltam, teljesen egyedül...
2012. márc. 4. 14:18
1 2
 11/15 anonim válasza:

Figyelj, egy fiúnak ha van egy csaja akkor az ne várja el tőle azt,hogy csakis vele töltsön el minden időt :)

Lehet, hogy egy rövid időre ki akart kapcsolódni...

(mondjuk egyedül hagyni tényleg nem a legjobb dolog)

2012. márc. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
Szerintem ez nem meglepő, a pasik alapvetően ilyen parasztok. Nekem is biztosan rosszul esett volna, de legközelebb ne is vedd figyelembe, ha netán megint otthagyna, menj, igyál te is és érezd jól magad nélküle.:) A fiúk ezt nem szánják egyébként bántásnak, csak egyszerűen így működnek. Van, hogy ő nyáladzik a lány után és mindig vele akar lenni és van, hogy ellenkezőleg: nem akar vele olyan sok időt tölteni. Fontold meg, hogy melyik a jobb.;) Szerintem előnyösebb, ha a második, mert így te is több teret kapsz. Emiatt ne haragudj rá (sokáig), de ha nagyon rosszul esett akkor mondd meg neki a véleményedet. Ha szeret, meg tudjátok beszélni..)
2012. márc. 6. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Én pasi vagyok, és az ellenkezője engem is bosszantana.

Nem véletlenül szokták mondani, ha együtt jöttünk, együtt vagyunk és együtt megyünk.

Igen, kell egymásnak hagyni egy kis lélegzetet, te menj csajos buliba, ő menjen pasis buliba egyszer egyszer egymás nélkül.

De ha együtt mentek...

2012. márc. 6. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Nem érted kedves első, hogy mi a problémája???


Talán az, hogy etől bunkóbb dolgot elkövetni sem nagyon lehetne. Egyértelmű, hogy nem tiszteli és nem veszi komolyan a hölgyet. Mondjam azt, hogy magasról letojja?!


Kedves Kérdező!


Én a helyedben szépen hazamentem volna és amikor legközelebb keres, elhajtom a ............!!!!!!

Ne haragudj, de ezek azok a férfiak, akik nem foglalkoznak vele , mit érzel, mert nem szeret. Kezdődik ezzel, majd folytatja a megcsalással, ha még meg nem tette, bár nem vennék rá mérget!


28/F

2012. márc. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Ha velem lettél volna és ez gáz akkor utcsó bulink volt együtt.
2012. márc. 6. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!