Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fontos! Ti mit tennétek, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fontos! Ti mit tennétek, ha így megbántanának?

Figyelt kérdés
A barátom faképnél hagyott egy buliban, csak azért, hogy a haverjaival lehessen, én pedig ott voltam, teljesen egyedül...
2012. márc. 4. 14:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
52%

Nem értem a gondod.

Írd le pontosabban.

Ezt mondta, hogy "na csá, én most lépek!"

Vagy hogy történt?

2012. márc. 4. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nem mondott különösebben semmit, csak annyit, hogy ő most elmegy inni. Egy helyen voltunk, de nem volt velem, és ez nagyon rosszul esett. Egyedül a végén kért bocsánatot.
2012. márc. 4. 14:22
 3/15 anonim ***** válasza:
71%
Bocs, hogy ezt mondom, de az ilyen lanyok szerintem annyira idegesitoek!! Hagyd mar azt a szegeny sracot elni! Had legyen a haverjaival is. Nem ertem miert kene egesz buliba melletted ulnie es teged oriznie?! Nem igaz, hogy nem tudsz elboldogulni egyedul is?! En ezt a problemat valahogy nem tudom aterezni pedig en is no vok... Legkozelebb majd nem mesz el veluk azt kesz vagy hivod a baratnoidet is. 24/L. Ja es meg valami! Ne telepedjel ra ennyire, mert ennek sose szokott jo vege lenni...
2012. márc. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg ha már te is ott voltál a barátaid nélkül nem kellett volna egyedül ott hagynia. Legközelebb ha a te barátaid nem lesznek ott egy ilyen bulin ne menj vele, mert tényleg nem jó ha mindig rajta lógsz, de azért ez is ciki helyzet..
2012. márc. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

És együtt mentetek haza?:(

Hát elég sz*r, hogy téged hív el magával és utána egyedül hagy....

2012. márc. 4. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
80%
Nem azért de elég bunkó egy barátod van aki képes otthagyni azért hogy a haverjaival lehessen. Én nem bocsátanék meg neki ilyen könnyen az biztos.
2012. márc. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Semmi rosszat nem csinált, mert egy ideig a barátnőmmel voltam, amíg ő is ott volt. Csak miután elment, továbbra is tojt a fejemre, a barátai pedig mondták neki, hogy egyedül vagyok. Ezért bántott, hogy nem volt velem. De ettől függetlenül úgy gondolom, hogy lehet, egyszerűen csak túlreagálom. Bár ezek után nem tudom, mi lenne a helyes megoldás. Ráadásul mindenki mást mond. Ahány személy, annyi féle felfogás.


Azért köszönöm szépen a kommenteket, mindenkinek ment a zöld kéz.

2012. márc. 4. 15:01
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
És hány évesek vagytok?
2012. márc. 4. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
17 és 18
2012. márc. 4. 15:24
 10/15 A kérdező kommentje:
én vagyok a fiatalabb (lány)
2012. márc. 4. 15:24
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!