Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most mit jelent?

Figyelt kérdés
Érdekes a kérdés de nemtudom eldönteni.Szóval nemtudom milyen az hogy szerelmesnek lenni,lehet voltam/vagyok de igazából nemtudom és mindenki ezzel jön hogy szerelmes énmeg aztse tudom milyen az.Amit most érzek egy lány iránt nagyjából az hogy eléggé hiányzik ha nincs velem,nincs olyan óra hogy negondolnék rá és nejutna eszembe,ha minden jó akkoris azt érzem hogy valami hiányzik még,kicsit lemegy a kedvem ha elmegy vagy eljövök tőle,ha meglátom akaratlanul is mosolygok mint a tejbetök még ha amugy rossz kedvem is van,órákig tudnám őt nézni stb stb bár ezek mind csak élőbe,neten keresztül teljesen más az egész,és van hogy annyira nem is érdekel de van hogy majd meghalok érte.Most ez mi lehet akkor? csak szeretem? nemérzek igazából különleges dolgot amit elvileg egy szerelmes érez de ezeket igen és nemtudom mit jelenthetnek ezek?
2012. febr. 28. 22:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez azt jelenti hogy: 5da098a9c3b3822f3e3137040c5c6780

[link]

2012. febr. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ezek elég különlegesek :D

de ezt csak te tudhatod... az hogy mi a szerelem, azt szerintem igazán nehéz lenne definiálni, mert valahol egyénenként is változhat, hogy ki mit él át.

Ne másoktól várd hogy megerősítsék amit gondolsz, hanem vizsgáld meg önmagad.

Különben szerintem az a legjobb módja, hogy ha arra gondolsz, hogy mással lenne, az baromira zavarna.

2012. febr. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szereted és kész
2012. febr. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát az nem kérdés ha mással lenne hogy zavarna-e,ebben teljesen biztos vagyok hogy nagyon is :)
2012. febr. 28. 22:29

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!