Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nektek mi a véleményetek? (17/L)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mi a véleményetek? (17/L)

Figyelt kérdés

Múltkor megláttam a barátomnál egy fényképet, kérdeztem is tőle, hogy mi az, ki az, de nem mondott semmit csak, hogy egy volt osztálytársnőjéről készült, de hogy nem az övé és nem is neki szánták. Amikor nem figyelt, megnéztem a kép hátulját és nagyon is neki szólt. Csak azt nem értem, ha már több mint 3 éve nem osztálytársak, akkor miért volt nála ez a kép? És miért hazudta, hogy nem az övé? (amúgy 2 éve járunk és mind a ketten 17 évesek vagyunk.)

Fiúk/ lányok mit gondoltok erről? Ötletekét kérnék, hogy ti ilyen helyzetben, hogy éreznétek magatokat. Szerintetek van okom a féltékenységre, vagy csak túlparázom?


2012. febr. 28. 19:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

én a helyedben felmásznék a turulhoz, és ugranék egy fejest...



valószínűleg tetszik neki a csaj, de ez nem jelent semmit. Nekem is minden második csaj tetszik, és?

2012. febr. 28. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Tuti tetszik neki a lány, vagy legalábbis tetszett. Valószínűleg jó emlékek fűzik hozzá ezért őrzi a képét.

Én is biztos kiakadnék, de mondjuk ha a fiók aljában van, az még nem olyan gáz, mintha kirakja a polcára és nézegeti nap mint nap.

Mond meg neki, hogy sürgősen tüntesse el szem elől legalább.

Bár az a baj, hogy hiába rakatsz el vele mindent, ha ő érez valamit, akkor úgyis fog.

Remélem azért semmi ilyesmiről nincs szó.

2012. febr. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
szerintem nem gáz. két éve van, szeret téged. három éve lehet tőle kapta, neki szólt.. előkerült, de ez nem jelent semmit. biztos nem fogja széttépni vagy elégetni, csak azért, mert barátnője van. biztosan nem nézegeti, csak megmaradt neki, mint emlék. téged szeret, ne akadj ki. :)
2012. febr. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Engem az idegesít, hogy hazudott róla és a hétvégén láttam először, hogy magánál tartja.
2012. febr. 28. 21:10
 5/7 anonim ***** válasza:

Vigyázni kell, ha már hazudik. Ez tapasztalat.

Bár lehet, hogy csak azért nem mondta, hogy ne bántson meg.

De az a baj, ha nincs semmi, akkor már elmondhatná.

Én nem értem a pasik logikáját...

2012. febr. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát ez az, hogy én sem xP Azért kérdezem, hogy most mi van...
2012. febr. 28. 21:54
 7/7 anonim ***** válasza:
egyszerűbb ha megkérdezed tőle.ha hazudik ugyis észreveszed.
2012. febr. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!