Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi tévő legyek? Hogyan tovább?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tévő legyek? Hogyan tovább?

Figyelt kérdés

2 éve barátok vagyunk egy lánnyal, már az első pillanatban beleszerettem, de soha nem volt bátorságom elmondani neki, hogy mit érzek iránta. 2 nappal ezelőtt mély lélegzetet vettem és elmondtam neki hogy szeretem. Nem lepődött meg, de azt mondta hogy ő is szeret, de nem tudja elképzelni velem a kapcsolatot. Azóta nem merek vele beszélni. Majd meghalok annyira szeretem, de így már a barátságunk se lenne ugyan az mint régen.

Mi tévő legyek? Felejtsem el és hagyjam had élje tovább az életét és majd egyszer sikerül elfelejtenem. Vagy tényleg mit tegyek??

17/f


2012. jan. 15. 19:48
 1/2 anonim ***** válasza:
tartsd tiszteletben, hogy nem akar tőled komolyabbat. ettől még lehettek barátok
2012. jan. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én is hasonló cipőben jártam. Az egyik nyáron jóba lettem az egyik osztálytársammal és beleszerettem. Egy ideig tartottam magam, hogy nee o.társ és így is jóba vagyok vele. Elmondtam neki és ő meglepődött.. de azt mondta, hogy nélkülem szar és próbáljuk meg, 1,5 éve vagyunk most együtt. A lényeg: csak őszintén és ne hagyd! Ha meg sem próbálod és esélyt sem adsz magatoknak akkor honnan tudod, hogy nem ő lesz pl. a feleséged vagy életet egyik meghatározó alakja. Szerintem írj neki egy sms-t hogy komolyan gondolod, amit mondtál és lehet, hogy nehéz, de próbáljátok meg, mert azzal veszíteni nem foktok, csak nyerni, ha tényleg szeretitek egymást. 19F
2012. jan. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!