Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi tévő legyek? Tovább lent.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tévő legyek? Tovább lent.

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Elég komoly gondjaim vannak, eléggé depressziós vagyok lassan 6 éve.. Semmi kedvem munkához, tanuláshoz, szórakozáshoz meg minden dologhoz ami az élethez tartozik...

Persze dolgozni, dolgozom, de az is elég nyögve nyelősen megy... Probléma az, hogy beleszerettem egy hölgybe akivel elég jól megvoltunk, csak én barom még gyerek voltam és túlságosan féltékeny, ezért olyat mondtam amit nem kelett volna és akkor lett vége mindennek... Próbáltam bocsánatot kérni meg minden, de azt hiszi, hogy még mindig ugyanolyan gyerekes vagyok, pedig nem, sokat változtam.. Nem tudom mi tévő legyek most.. Próbáltam elfelejteni, hogy vége lett, de nem megy 6 éven át... Voltak más barátnőim is, de egyikre se tudok, úgy tekinteni mint ő rá, teljesen más ember.. Nem tudom mi tévő legyek, és évről évre egyre rosszabb a helyzet néha rám jön a sírógörcs...

Kérlek segítsetek mit tehetnék?

előre is köszönöm a válaszokat


2011. febr. 18. 08:03
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha tényleg olyan sokat változtál, ahogy írod, megmutathatnád annak a lánynak. Sokszor nem elég a bocsánatkérés, ha tényleg nem látják az emberek a változást rajtad. Szerintem hagyd békén a szerelmeddel, először a bizalmát kellene visszanyerned és újra barátságot kötni vele. Ha ez sikerül, megmutathatod neki, mennyivel jobb ember lettél, és idővel újra kialakulhat a szerelem. De semmiképpen sem az legyen, hogy a lábai elé borulsz és hitegeted, hogy megváltoztál.. Sajnos ha valami súlyos dologgal bántottad meg, ez nem használ. Vigyél neki egy szál virágot, mondd neki, hogy üljetek be valahová egy kávéra, érdeklődj felőle, hogy lássa rajtad hogy igyekszel. Kedvesen meséld el neki, hogy szeretnéd, ha újra barátok lennétek. Megígéred, hogy nem fog többet csalódni benned, sok dolgot átértékeltél magadban és ezt szeretnéd bebizonyítani neki. Sok szerencsét!
2011. febr. 18. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!