Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem értem miért nem akarja,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem miért nem akarja, ez így már nem megy nekem tovább! Mi tévő legyek? (Bővebben lent! )

Figyelt kérdés

Sziasztok! A Barátommal már 2,5 éve együtt vagyunk! Egyszer voltunk bulizni de nekem az a hely nem tetszett! És nem éreztem jól magam, ellentétbe vele!(De ez nyaralás alatt volt és egész nap csak strandoltunk és estére elfáradtam). Azóta soha nem voltunk bulizni együtt. Csak külön külön! De amióta volt az az 1x alkalom azóta elkönyvelte magában,hogy velem nem lehet bulizni, én hiába magyarázom neki hogy igenis tudok bulizni ha jól érzem magam azon a helyen! Most volt a 18. születésnapja és megy bulizni, mindenki ott lesz aki számít neki, csak én nem. Aki állítólag a legfontosabb személy számára! Ez nekem nagyon rosszul esik! Itt tudnám bebízonyítani neki hogy igen is tudok partyzni! És milyen már az, hogy nem akarja megünnepelni velkem a 18. születésnapját!


Nagyon Szeretem,de ez így nem állapot!

Már gondolkoztam a szakításon,mert ez nekem nem megy így tovább!


Válaszaitokat előre is köszönöm!


2011. jan. 23. 12:51
 1/5 anonim ***** válasza:

Mi tart vissza abban, hogy menj? Ha egyértelműen mondja, akkor hagyd a francba szerintem. (Nem vagyok "partyarc", nem ismerem az ezzel kapcsolatos szokásokat, de ez bunkóság a részéről, legalábbis szerintem.)

16/L

2011. jan. 23. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az tart vissza hogy azt mondta hogy ne menjek! Mert ő haverjaival akar ünnepelni! Meg amugy sem tudok bulizni és csak elrontanám a partyt!
2011. jan. 23. 13:10
 3/5 anonim ***** válasza:
jéézusom. akármennyire szeretném, én szakítanék vele, ne haragudj:S gondolj bele, ha most így áll hozzád, milyen lenne évek múlva, ha egyszer úgy döntenétek, h összeköltöztök vay ilyesmi. teljesen el lennél nyomva. és egy kapcsolat csak akkor kapcsolat, ha mind a 2 fél jól érzi magát benne. ez így nem fair, nem normális. ne haragudj, de tényleg, ha te is átgondolod, szerintem rájössz.
2011. jan. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igaza van az utánam írónak. Hogy akar hosszabb kapcsolatot, ha nem akar veled közös programot? Szerintem felejtős.
2011. jan. 23. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat!

Igzatok van!

2011. jan. 25. 17:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!