Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak "azt" akarja? Tovább lent.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak "azt" akarja? Tovább lent.

Figyelt kérdés
Van egy srác akivel másfél hete járok, és alig egy hónapja ismerem.. általában nem szoktam ilyen hamar bele menni egy kapcsolatba de nagyon megfogott a srác. A horoszkópunk ugyan az, nyilas - nyilas. Sokban hasonlítunk, ha fiú lennék tök olyan felfogásom lenne mint neki. Jól megvagyunk a baj az hogy folyton taperol és mindig azon jár az esze hogyan érhetne hozzám, én persze nem hagyom magam, akkor ő van megsértődve hogy a lányok ezt szeretik én meg nem ?! Szerintem az érzelmeket kell elsőnek kialakítani nem a szexuális kapcsolatot, ezt mondtam neki is, de azt mondta neki fontos a szex. 2 bnője volt eddig és mind a kettővel elég hamar lefeküdtek. Azt mondta nekem nem akar átverni és nem csak azt akarja, de nem bírja megállni mert kíván de ezekből nagyon úgy tűnik mintha csak azt akarná és próbálna elcsábítani. Én is kívánom őt, de nem akarom magam oda adni neki könnyen se hamar. Mindig találkozunk folyton ezen van egy félórás vita hogy nem bír magával ami már nekem nem tetszik, vagy az jön le h csak azért kellek neki. Kezd elege lenni ebből de nekem is. Nem vagyok benne biztos mit akar. Azt mondta benne sose leszek. Szerintetek mit csináljak ? Nagyon elkönyveltem hogy azt akarja de ha már nem lenne ilyen nyomulós akkor azon gyanakodnék hogy van valakije. Mit csináljak??Segítsetek!
2010. júl. 16. 21:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha fontos vagy neki,akkor tudna várni még egy kicsit.persze nem lehet a végtelenségig húzni.De meg kéne értenie,hogy Te nem a többi lány vagy és Te nem szereted,ha tapperolnak.Nem feltétlenül csak azt akarja,de nincs tapintattal a Te érzéseidre.
2010. júl. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Fiú. Igen, akarja azt. Előbb utóbb kiderül, hogy mennyire türelmes. Ha elhagy, csak azt akarta. Ha vár, akkor nem. Figyelgesd, várj, vagy ha te is akarod, csináld.
2010. júl. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:

Talán az előző két barátnőjével pont ezért nincs már együtt? Szerintem jól gondolkodsz, én megváratnám a helyedben és közbe tesztelném, hogy mit is akar valójában :)


Sokkal jobb szépen, lassan haladni, tapasztalatból mondom!


Korotok?


20/F

2010. júl. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszi szépen most megnyugodtam kicsit :)

A baj az hogy egy srác elég sokmindent megtesznek azért hogy lefektessenek egy csajt. Ismerősöm is azért jött össze egy lánnyal mert senki se tudta meghúzni eddig és ő akarja elsőnek. Több mint fél éve együtt vannak.. és nemúgy tűnik nekem mintha a srác szeretné..és ha még mindig arra vár elég kitartó.. vagy közbe megszerette..

2010. júl. 16. 21:12
 5/11 A kérdező kommentje:
Persze nem fogom magam oda adni könnyen az tény, de viszont addig sem még nem érzem, látom, hallom tőle h azt mondja hogy szeret. Én 16 vagyok ő 20.
2010. júl. 16. 21:15
 6/11 anonim válasza:
100%

"Persze nem fogom magam oda adni könnyen az tény, de viszont addig sem még nem érzem, látom, hallom tőle h azt mondja hogy szeret."


Így van, amíg nem bízol benne, addig semmi értelme lefeküdni vele. Randizzatok és beszélgessetek sokat (ismeri a családodat, kedvenc színed, kajád, tv műsor, ilyesmi?) meg persze sok romantikázás.


Jó teszt, ha előadod, hogy 18 éves korodig nem fogsz vele lefeküdni ;) Ha valami olyasmi kapsz, hogy:

1, "te hülye vagy"

2, másfelé kacsintgat

3, "jó jó persze", de nem változik semmi


akkor erősen elgondolkodnék rajta, hogy tényleg szeret-e.



Meg van tucatnyi ilyen, de igazából nem könnyű, főleg ha szerelmes az ember :)


De a legegyszerűbb, ha nem kerülsz vele olyan helyzetbe, ahol neked eshet. Ne menj fel hozzá, ha tudod hogy egyedül lesz és te is csak akkor hívd át, ha vannak otthon.


Jó a gondolkodásod, úgyhogy szerintem jó döntést fogsz hozni. Remélem jól alakulnak a dolgok! :)

2010. júl. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nekem magas ez a csak azt akarja téma!

Fiatalon az ember így gondolkodik oké!

De majd szépen rájötök később, hogy ez egy oylan dolog, ami mikndkét félnek jó kell hogy legyen!

Nem csak a pasinak!

Tehát ez a vársd meg dolog szerintem hueség!

Pesze mindenki maga tudja, de szerintem felesleges várni, sexelni kell amég lehet!

2010. júl. 16. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
A 18 éves koromig nem szexelek vele.. nem tudnám elő adni mert tudja hogy voltam már egy sráccal, és azért nem tartozom a szende szüzek közé. Mondta már hogy mikor alszom nála.. de mondtam hogy nem fogok még. Azt mondta úgy is lehet ott aludni hogy nem szexelünk. Szóval vagy mást akar, vagy lefeküdni velem. Azt mondta még az első találkozásunknál hogy nem akar lefeküdni velem, csak akkor feküdne le velem most ha utána lenne valami komolyabb is mert neki normális csaj kell. De ezzel a nyomulásos rád tapadok összevissza fogdoslak erőszakossággal elbizonytalanít. Egyszer megsértődtem rá nagyon, mikor hazafelé hozott azt mondta h verjem ki a fejemből mert nem csak azt akarja, másnap írta h teljesen igazam van, jó hogy nem hagyom magam. Azóta tovább is mentük már persze én nem csin neki semmit, ő csak csókolgatja a mellem meg ilyenek de nehezen lehet nemet mondani mikor már izgalomba vagy, de akkoris tudom hol a határ mit mikor mennyit.Eddig csak esténként tudunk találkozni a másfél hét alatt mert gyakorlata van még és estére ér haza, hétvégén nappal alszik este meg bulizunk, csak sajnos estére találkozni eddig .. hormonzavar .. :/ :)
2010. júl. 16. 22:38
 9/11 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, már ne is haragudj, de ha -szerintem nagyon helyesen- úgy gondolod, hogy "az érzelmeket kell elsőnek kialakítani nem a szexuális kapcsolatot" akkor mégis mi a fészkes fenének "jársz" vele? Jó fej, egyezik a gondolkodásotok stb, ennyi. Randizgassatok még, beszélgessetek, ha kialakul a szerelem akkor kész, és lehet tovább tervezni, ha nem akkor meg nem. Ennyi.

19F

2010. júl. 18. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Mert már teljesen úgy voltunk mint akik járnak.. :) csókolózgattunk stb..
2010. júl. 18. 15:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!